Felgi Hyundai Santa Fe IV (TM) - od 2018

Czwarta generacja tego dwurzędowego SUVa pojawiła się 2018 roku i jest następcą poprzedniego modelu Santa Fe Sport i może pochwalić się wymiarami rzędu 4770 mm długości, 1890 mm szerokości i większym rozstawem osi 2,765 mm. Karoseria została wykonana ze stali o podwyższonej wytrzymałości aż w 57 % to najwięcej ze wszystkich dostępnych modeli Hyundaia. Większe rozmiary poskutkowały tym, że w kabinie jest o wiele więcej miejsca a zwłaszcza dla pasażerów drugiego i trzeciego rzędu. Pojemność bagażnika wzrosła aż do 625 litrów. Santa Fe oferuje dwa poziomy wyposażenia: Premium i Premium SE. W obu wersjach dostajemy dość szeroki zakres wyposażenia wnętrza i bezpieczeństwa. We wnętrzu mamy sześć poduszek powietrznych sięgających do II rzędu siedzeń, 8-calowy ekran dotykowy do którego możemy podłączyć smartfony i system Display Audio a bezpieczeństwo to przede wszystkim monitorowanie martwego pola, wykrywanie pieszych i zapobieganie kolizjom przy cofaniu. Santa Fe mimo rodzinnego przeznaczenia wygląda stosunkowo agresywnie z ogromnym grillem, spłaszczonymi reflektorami i wlotami powietrza. Silniki to 2.0 l diesel o mocy 152 KM lub 180 KM, 2.2 l diesel 197 KM i 2.4l silnik benzynowy mniej popularny o mocy 185 KM z napędem na jedną oś lub opcjonalnym 4x4.

Szeroka gama felg Aluminiowych do Hyundai Santa Fe SUV IV- LadneFelgi.pl

Historia HYUNDAI Santa Fe SUV

Samochód średniej klasy SUV produkowany jest od 2000 roku początkowo tylko i wyłącznie z napędem na cztery koła gdyż był produkowany z myślą o terenowym charakterze. Od początku model charakteryzował się masywną obłą sylwetką i typowymi reflektorami na przednich zderzakach. W roku 2003 Santa Fe przeszedł pierwszą re stylizację nadwozia razem z nową atrapą chłodnicy, zmieniony układ reflektorów i dwubarwnych klosz lamp tylnych z wyposażeniem jak elektryczne sterowania szybami, lusterkami, klimatyzacją manualną bądź automatyczną, czy światłami przeciwmgielnymi. Druga generacja to obszerna metamorfoza, zwiększenie rozmiarów i bardziej zwarte proporcje, został tu zastosowany pierwszy raz trzeci rząd foteli i wykończenie imitujące klasę premium. Samochód otrzymał kilka ulepszeń w kierunku zwiększenia komfortu jazdy. W 2009 roku nastąpił lifting z nową chromowaną poprzeczka nad atrapą chłodnicy gdzie znalazło się logo firmy a także zderzak z nowym ukształtowaniem świateł przeciwmgielnych. Hyundai Santa Fe III pojawił się w 2012 roku z nowym konceptem stylistycznym „Fluidic Sculpture” z bardziej agresywną stylistyką. Zastosowano tu liczne przetłoczenia, zadartą linię okien, trapezoidalny kształt atrapy chłodnicy i ostro wykończone reflektory z przodu i tyłu. W 2015 roku nastąpiła re stylizacja nadwozia z lekko zmodyfikowanym przednim pasem i zmianą kształtu świateł i zespolonym układem świateł tylnych ze zderzakiem. Zaprezentowano również nowy system multimedialny.

Felgi HYUNDAI Santa Fe SUV IV

Dopasowując felgi do tego modelu warto zwrócić uwagę na jego rozmiary i zdolności przewozowe, posiadając felgi dużych rozmiarów z wysoką nośnością dodamy Santa Fe charakteru i bezpieczeństwa. LadneFelgi.pl współpracuje z producentem Racingline od wielu lat na stałe wpisując się w kanony rynku. Nasza firma to nie tylko felgi aluminiowe, ale także stalowe jak i różne akcesoria oraz opony na każdą porę roku. Produkty Racingline to nie tylko unikatowy wygląd, ale także wybitna jakość potwierdzona wieloma certyfikatami i zadowoleniem naszych klientów. Nasz doświadczony i oddany zespół z chęcią udzieli państwu wszelkich wskazówek i pomoże dobrać wymarzone produkty.

pixel