Felgi Jeep Renegade SUV I

( ilość produktów: 19 )

Mały SUV Jeepa. Nowoczesny, jednak ze stylistyką retro, zdecydowanie wyróżniający się designem pośród konkurencji oraz możliwościami jazdy terenowej w wersji Trailhawk.

Historia Jeep Renegade I FL

Szeroka gama felg Aluminiowych do Renegade LadneFelgi.pl

Renegade to pierwszy Jeep montowany poza USA, jest on najlepiej sprzedającym się modelem Jeepa w Europie. Poliftingowy model zyskał nowe małolitrażowe, turbodoładowane silniki, spełniające ostrzejsze normy czystości spalin (Euro 6d). Dla najsłabszego silnika dostępna jest manualna skrzynia biegów, mocniejsze jednostki łączone są tylko z automatami. Podobnie jest z napędem, najsłabszy motor napędza koła przednie a mocniejsze wersje mają dołączany napęd również tylnej osi. Poprawiono jakość materiałów stosowanych we wnętrzu, multimedia i systemy wspomagające jazdę. Auto zyskało światła do jazdy dziennej, reflektory LED i odświeżone zderzaki.

Felgi do Jeep Renegade SUV I - FaceLifting - od 2018

Dla modelu Renegade przewidziano możliwość zastosowania felg w rozmiarach od 16 do 19 cali w zależności od wersji silnikowej. Oczywiście wraz ze wzrostem mocy a co za tym idzie hamulców, montuje się większe rozmiary felg. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą alufelg i zakupów jeśli jakiś model przypadnie Państwu do gustu.

pixel