Felgi Jeep Wrangler III

( ilość produktów: 26 )

Kultowy model Jeepa, jeden z najpopularniejszych i wytrzymałych terenówek na świecie został wypuszczony w 2006 roku na rok modelowy 2007 oznaczony jako „JK”. Samochód zbudowany jest na nowej platformie od podstaw. Zawieszenie terenówki została wyposażona w wahacze i amortyzatory poprawiając jakość jazdy również po asfalcie. Po raz pierwszy raz w historii modelu dostaliśmy debiut pięciodrzwiowej wersji Wrangler Unlimited. Wranglera nie sposób nie rozpoznać jest to ikona marki Jeep, auto zyskało na rozmiarze, wydłużono samochód ale zachowano cechy specyficzne dla tego modelu. Jest to więc tradycyjny „kwadrat” o poprawionych wyrazistych kształtach z okrągłymi reflektorami z przodu i charakterystycznie cofniętym grillem, błotniki wystają na zewnątrz, pionową szybę i koło zapasowe przymocowane na tylnej klapie. Producent daje nam możliwość łatwego demontażu drzwi, zdjęcia dachu jak i zmiana położenia przedniej szyby. Wrangler stawia w 100% na jazdę a zwłaszcza na off road a co za tym idzie próżno jest szukać jakiś udogodnień w kabinie, są tu podstawy jak elektryczne szyby, elektryczne zamki i niezły system audio. W serii zostały zmodernizowane silniki wprowadzając 3.8l o mocy 200 KM, ale powszechnym stał się silnik diesla 2.8l CRD o mocy 177 KM. W 2010 roku Wrangler przeszedł lifting z przestylizowanymi reflektorami a także odświeżony wygląd kabiny pasażerskiej i rozszerzono to dodatkowo o wachlarz specjalnych wersji.

Szeroka gama felg Aluminiowych do Jeep LadneFelgi.pl

Historia Jeep Wrangler III

Jeep Wrangler to kultowe auto tej marki produkowane od 1986 roku. Terenowe SUVy z napędem na cztery koła to prawdopodobnie pośrednie rozwinięcie Jeepa Civiliana z okresu II wojny światowej. Wszystkie Wranglery to oddzielne nadwozie z ramą ze sztywnymi osiami napędzanymi z przodu i tyłu i zwężający się przód z rozszerzonymi błotnikami. YJ to pierwsza generacja pod nowym właścicielem Chryslera nadal była rozwijana przez Amercian Motors Corporation. Posiadał prostokątne reflektory co go odróżniło od poprzednika, ale posiadał wszystkie inne cechy łączące Wranglera do dziś. TJ to druga generacja i została wprowadzana w 1996 roku jako model na 1997. Druga generacja wróciła do okrągłych reflektorów, zmodyfikowanym przednim pasem, podkreślono zabudowanie błotników i zmieniono kształt zderzaków. Pojawiły się tutaj sprężyny śrubowe zastępując zawieszenie na resorach piórowych z głównym silnikiem AMC 242 R6 4.0l o mocy 193 KM i R4 2.4l o mocy 150 KM lub AMC 150 R4 2.5l o mocy 122 KM.

Felgi do Jeep Wrangler III - od 2007

Taka ikona produkcji Jeepa to styl i umiejętności off road-owe, pokonując ciężkie tereny warto przyjrzeć się wytrzymałości i nośności felg, nasza firma to pewny wybór ze wzmacnianymi felgami o nośności nawet 1000 kg na jedną felgę. LadneFelgi.pl współpracuje z producentem Racingline od wielu lat na stałe wpisując się w kanony rynku. Nasza firma to nie tylko felgi aluminiowe, ale także stalowe jak i różne akcesoria oraz opony na każdą porę roku. Produkty Racingline zapewniają unikatowy wygląd a także wybitną jakość potwierdzoną wieloma certyfikatami i zadowoleniem naszych klientów. Nasz doświadczony i oddany zespół z chęcią udzieli państwu wszelkich wskazówek i pomoże dobrać wymarzone produkty.

pixel