Felgi Mercedes GLE-Class Coupe C167

Coupe w porównaniu do SUVa ma mniejszy rozstaw osi, przez co jest zwrotniejszy. Nowy model jest nieco większy od pierwszej generacji, to bezpośredni konkurent BMW X6.

Historia Mercedes GLE Coupe II (V167)

Szeroka gama felg Aluminiowych do Mercedes LadneFelgi.pl

Mercedes wystawił model GLE Coupe jako konkurenta dla BMW X6, które odniosło sukces rynkowy i w pierwszych latach produkcji stanowiło bezkonkurencyjną niszę rynkową, mercedes odpowiedział na to dopiero po ośmiu latach. W 2019 roku pojawiła się II generacja GLE Coupe, wizualnie auto jest podobne do poprzednika. Auto oferuje trzy rodzaje zawieszenia – klasyczne oraz dwa rodzaje wspomagane układem pneumatycznym. We wnętrzu znajdziemy dwa duże ekrany, połączone ze sobą – tworzące system multimedialny, układ jezdny wyposażony jest w wiele systemów wspomagających prowadzenie. Pośród dostępnych jednostek napędowych znajdują się oczywiście hybrydy jak i tradycyjne jednostki.

Felgi do Mercedes GLE Coupe II (V167) - od 2019

Mercedes przewidział możliwość montażu felg w rozmiarach od 19 do 22 cali, także w zestawach z szerszymi felgami na tył. Na naszej stronie oferujemy szeroki wybór felg do Mercedesów, także do modelu GLE Coupe.

pixel