Felgi Mercedes M-Class W164


Mercedes-Benz W164 należy do Mercedesów z klasy M. Jest to luksusowe auto zaliczane do segmentu I. Model W164 jest następcą modelu z klasy ML.W 2005 roku Mercedes W164 miał swoją premierę w salonie samochodowym w Detroit. Wersja nadwozia tego modelu to pięciodrzwiowy SUV.


Historia Mercedesa W164

Szeroka gama felg Aluminiowych do Mercedesa W164. LadneFelgi.pl

Auto ma wiele wspólnego z Mercedesem GL, a mianowicie zastosowania technologiczne oraz podobna sylwetka. Jednak model W164 ma bardziej nowoczesne kształty. W 2008 roku wykonano face liftingowi. Zostały zmienione elementy w wyglądzie zewnętrznym samochodu, wnętrze auta oraz kilka zmian w mechanice pojazdu. W sprzedaży pojawiło się auto z siedmiobiegową, automatyczną skrzynią biegów, 7G-Tronic. Dla kierowców wymagających luksusu wyprodukowano wersję Mercedesa W164 AMG. Model na rynku motoryzacyjnym rywalizuje z takimi samochodami jak: Toyota Land Cruiser, Range Rover, BMW X5 i Audi Q7. Produkcję tego modelu zakończono w roku 2011.


Felgi Mercedes W164

Nasza firma „Alufelgi” istnieje od 2008 roku. Zajmujemy się sprzedażą felg stalowych, alufelg oraz opon. Felgi aluminiowe są amerykańskiego producenta Racing Line. Felgi aluminiowe są wykonywane metodą niskociśnieniową, są precyzyjnie wykończone. Gwarantujemy 100% zadowolenie z produktów zakupionych w Naszym sklepie.

pixel