Felgi Toyota Avensis T220 - od 1997

Jeśli poszukujesz dedykowanych felg aluminiowych do TOYOTA Avensis T220 - od 1997, które doskonale uzupełnią wygląd Twojego samochodu, trafiłeś idealnie. W sklepie LadneFelgi.pl oferujemy felgi od uznanych producentów, co zapewnia ich doskonałą jakość i idealne dopasowanie. Możesz być pewien, że zakupione u nas alufelgi będą nie tylko stylowym, ale także bezpiecznym dodatkiem do Twojego auta.

Jak wybrać felgi do TOYOTA Avensis T220 - od 1997

Jeśli zdecydujesz się na nowe, designerskie felgi aluminiowe do TOYOTA Avensis T220 - od 1997, przed ich zakupem szczególną uwagę zwróć na kilka kluczowych parametrów, które mają bezpośredni wpływ na komfort jazdy, bezpieczeństwo oraz wygląd pojazdu. W sklepie z felgami LadneFelgi.pl czekają na Ciebie felgi TOYOTA Avensis T220 - od 1997, różniące się od siebie nie tylko wyglądem i kolorem, ale także takimi parametrami, jak: rozmiar, szerokość, współczynnik ET, rozstaw śrub czy otwór centralny felgi.

Rozmiar felg aluminiowych dla modelu TOYOTA Avensis T220 - od 1997 mieści się w przedziale od 14" do 18". Jeżeli felgę dobieramy do posiadanych opon, odczytujemy rozmiar z bieżącego koła. Potwierdzić poprawność wymiarów możemy również weryfikując naklejkę z danymi umieszczonymi w miejscach jak: klapka wlewu paliwa, naklejka na drzwiach kierowcy (w środku auta) lub wnęce bagażnika. Kolejnym aspektem jest szerokość felgi. W naszej ofercie znajdziesz felgi o wieli szerokościach. Nie mniej ważny jest rozstaw śrub - dostępne u nas felgi mają rozstaw 5x100. Parametr ET to odległość powierzchni montażowej felgi do piasty od pionowej osi symetrii felgi, wyrażona w milimetrach. Przy zakupie nowych felg do tego modelu najlepiej przestrzegać zaleceń producenta, natomiast w naszej ofercie znajdziesz felgi z ET wahającym się od 30 do 50. Istonym parametrem jest również otwór centralny. Nasze felgi pasujące do TOYOTA Avensis T220 - od 1997 będą miały otwór centralny 54.1.

Jeśli nie chcesz mieć problemu z zakupem alufelg, skorzystaj z naszej oferty i sprawdź, jakie felgi aluminiowe do TOYOTA mamy aktualnie w asortymencie. Możesz także skontaktować się z naszym działem sprzedaży, gdzie otrzymasz fachową pomoc w dopasowaniu felg do Twojego auta.

Pasujące rozmiary felg do TOYOTA Avensis T220 - od 1997

pixel