Ζάντες Honda CR-V SUV I

ilość produktów: 59

Honda CR-V I – to niewielki pojazd typu SUV, który stanowił świetną alternatywę dla osób poszukujących rodzinnego auta, które oferuje jednocześnie możliwości poruszania się po drogach słabej jakości.


Historia Hondy CR-V I

Szeroka gama felg Aluminiowych do Hondy CR-V I. LadneFelgi.pl

CR-V to 4 drzwiowy pojazd typu SUV, wprowadzony na rynek przez japońską markę Honda w 1995r. Auto zostało oparte na płycie podłogowej mniejszego modelu – CIVIC. Wersja z początkowych lat produkcji dostępna była wyłącznie z jednym silnikiem o pojemności 2.0l i mocy 126 KM. Kabina pojazdu przy swoich wymiarach zapewnia miejsce 5 osobom, zachowując dodatkowe 374l pojemności w przestrzeni bagażowej. Zawieszenie auta oparto na podwójnych wahaczach, które zapewniało lepsze prowadzenie. Samochód oferowany był również z systemem napędu na 4 koła, który po wykryciu poślizgu przednich kół, zaczynał kierować moc również na tylną oś. W roku 1999 dokonano niewielkiego face liftingu obejmującego zmianę zderzaków pojazdu a także unowocześnienie jednostki napędowej, która od tego momentu dysponowała mocą 147 KM. Auto dostępne było w 2 wersjach wyposażeniowych EX i LX, przy czym bogatsza z nich odznaczała się aluminiowymi felgami 15” i systemem ABS. Testy zderzeniowe, przeprowadzone przez IIHS, przyniosły hondzie marny rezultat określany jako „marginal”.


Felgi Honda CR-V I

Posiadacze hondy CR-V I mogą zaopatrzyć się w naszym sklepie w felgi dedykowane do ich auta. Wszystkie obręcze dostępne u nas posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Obręcze zakupione w naszym sklepie obejmuje gwarancja na 3 lata.

... (czytaj więcej) ... (ukryj)
pixel