Ζάντες Honda Legend Sedan V

ilość produktów: 173

Samochód osobowy produkowany pod sztandarem japońskiej Hondy w segmencie wyższej klasy średniej od 2015 roku. Legend wrócił po prawie 3 letniej przerwie z nowym wyglądem dorównując konkurentom tej klasy a cechuje go sportowa i dynamiczna sylwetka, ma długą linię okien bocznych ze skróconym tyłem. Grill od razu rzuca się w oczy przypominając wzór tarczy a po bokach ksenonowe światła i spore wloty powietrza, z tyłu lampy są dość masywne jak i groźnie wyglądające wydechy. W środku tej klasy premium dostrzec od razu można, że samochód został wykończony wysokiej jakości materiałami. Są tu miękkie plastiki, skórzane wykończenia i tapicerka podkreślająca klasę samochodu ze sporym ekranem komputera pokładowego. Ilość przycisków jest spora, ale szybko idzie się w nich połapać. Środek auta jest bardzo przestronny z komfortowymi fotelami z równie komfortowym podłokietnikiem. Auto dobrze się prowadzi z zestrojonym zawieszeniem i inteligentną automatyczną skrzynią biegów. A gama silników to 3.5l benzyna z napędem hybrydowym V6 w technologii VTEC z trzema silnikami elektrycznymi o łącznej mocy 370 KM.

Szeroka gama felg Aluminiowych do Honda Legend Sedan V - LadneFelgi.pl

Historia HONDA Legend

Podróżując w czasie wracamy do roku 1985 do koncepcji produkcji a dokładniej chęci wyprzedzenia konkurencji pod względem technologicznym i przez lata można powiedzieć, że im się to udawało. Początkowo w samochodzie istniał tylko silnik SOHC V6 przy jej tworzeniu Honda współpracowała z brytyjskim Austin Rover Group. Honda Legend II weszła jesienią 1990 roku z powiększonym i znów jedynym silnikiem 3.2l o mocy 215 KM. Były tu dwie wersje wyposażenia Beta i Alpha i już dostaliśmy takie rzeczy jak: system ABS, dwustrefową klimatyzację, czy elektrycznie regulowane fotele. Trzecia generacja to rok 1995 i mocno nakreślona linia nadwozia, w 1999 roku auto otrzymało facelifting z większą atrapą chłodnicy, nowym zderzakiem i halogenami, elektrycznie sterowany szyberdach oraz pamięcią ustawień. Już w tych latach auto otrzymało możliwość wyposażenia w internetowy system nawigacji oraz sprzęt audio firmy Luxman. Honda Legend IV powstał w roku 2014 a cechowała go sportowa i dynamiczna sylwetka, większość części zewnętrznych została wykonana z aluminium a w środku znalazła się skóra, chrom i drewno. W 2008 roku był facelifting i znów zmiana chłodnicy, maski reflektorów i zderzaka. Działały tu silniki V6 o pojemności 3.5 i 3.7 litra o mocy 295 KM.

Felgi HONDA Legend Sedan V

Klasa premium tej Hondy to styl i elegancja i prezentacja swojego statusu, nasza firma i w takich płaszczyznach czuje się doskonale posiadając idealne rozwiązania stylistyczne felg pasujących na ten model. LadneFelgi.pl współpracuje z producentem Racingline od wielu lat na stałe wpisując się w kanony rynku. Nasza firma to nie tylko felgi aluminiowe, ale także stalowe jak i różne akcesoria oraz opony na każdą porę roku. Produkty Racingline to nie tylko unikatowy wygląd, ale także wybitna jakość potwierdzona wieloma certyfikatami i zadowoleniem naszych klientów. Nasz doświadczony i oddany zespół z chęcią udzieli państwu wszelkich wskazówek i pomoże dobrać wymarzone produkty.

Zobacz wszystkie felgi aluminiowe do Honda Legend Sedan V

... (czytaj więcej) ... (ukryj)
pixel