felgi RacingLine

Modell: B5801
2 497,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
624,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:17"
- Szélesség:7.0"
- Osztókör:5x112
- ET:45
- Teherbírás [kg]:690
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine

Modell: B5772
2 497,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
624,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:17"
- Szélesség:7.0"
- Osztókör:5x112
- ET:45
- Teherbírás [kg]:690
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine

Modell: B5969
2 497,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
624,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:17"
- Szélesség:7.0"
- Osztókör:5x112
- ET:46
- Teherbírás [kg]:700
- Változat (szélesség):4 azonos
Felgi SDT Stahlrader
A bestsellerünk

Modell: SDT81519
219,00 PLN / szt. bruttó
per
szt.
bruttó
- Felni méret:17"
- Szélesség:7.0"
- Osztókör:5x112
- ET:40
felgi RacingLine

Modell: B5772
3 597,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
899,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:19"
- Szélesség:7.5"
- Osztókör:5x112
- ET:45
- Teherbírás [kg]:690
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine

Modell: B5340
2 497,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
624,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:17"
- Szélesség:7.0"
- Osztókör:5x112
- ET:40
- Teherbírás [kg]:690
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine

Modell: SK523
2 497,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
624,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:17"
- Szélesség:7.0"
- Osztókör:5x112
- ET:49
- Teherbírás [kg]:700
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine
A bestsellerünk

Modell: SK516
2 497,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
624,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:17"
- Szélesség:7.0"
- Osztókör:5x112
- ET:40
- Teherbírás [kg]:675
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine

Modell: FE181
2 497,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
624,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:17"
- Szélesség:7.0"
- Osztókör:5x112
- ET:40
- Teherbírás [kg]:700
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine

Modell: B1154
3 597,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
899,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:19"
- Szélesség:7.5"
- Osztókör:5x112
- ET:51
- Teherbírás [kg]:700
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine

Modell: SK516
2 497,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
624,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:17"
- Szélesség:7.0"
- Osztókör:5x112
- ET:40
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine

Modell: SK516
2 497,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
624,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:17"
- Szélesség:7.0"
- Osztókör:5x112
- ET:45
- Teherbírás [kg]:675
- Változat (szélesség):4 azonos




Modern dizájn
Tökéletes illeszkedés
Nagy tartósság
Ingyenes szállítás 24 órán belül
Egyéni projekt
Elkötelezett gondozó









