Opel OE

Modell: GM 13383367
149,00 PLN / szt. bruttó
per
szt.
bruttó
- Felni méret:16"
- Szélesség:6.5"
- Osztókör:5x105
- ET:41
felgi RacingLine

Modell: IN292
4 497,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
1 124,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:20"
- Szélesség:8.5"
- Osztókör:5x120
- ET:35
- Teherbírás [kg]:850
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine

Modell: I0294
3 597,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
899,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:19"
- Szélesség:8.0"
- Osztókör:5x120
- ET:36
- Teherbírás [kg]:705
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine

Modell: A5187
3 648,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
912,00 PLN / pc. bruttó- Felni méret:18"
- Szélesség:9.0"
- Osztókör:6x139.7
- ET:-12
- Teherbírás [kg]:800
- Változat (szélesség):4 azonos
Felgi Haxer

Modell: HX025
3 249,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
812,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:18"
- Szélesség:8.0"
- Osztókör:5x120
- ET:30
- Teherbírás [kg]:690
- Változat (szélesség):4 azonos
Felgi Haxer

Modell: HX036
3 249,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
812,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:18"
- Szélesség:8.0"
- Osztókör:5x120
- ET:40
- Teherbírás [kg]:705
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine

Modell: A5824
2 997,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
749,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:18"
- Szélesség:8.0"
- Osztókör:5x120
- ET:45
- Teherbírás [kg]:790
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine

Modell: L1664
2 497,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
624,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:17"
- Szélesség:7.5"
- Osztókör:5x110
- ET:32
- Teherbírás [kg]:690
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine

Modell: BK855
2 997,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
749,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:18"
- Szélesség:8.0"
- Osztókör:5x120
- ET:40
- Teherbírás [kg]:735
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine

Modell: A1025
3 128,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
782,00 PLN / pc. bruttó- Felni méret:18"
- Szélesség:8.0"
- Osztókör:5x120
- ET:35
- Teherbírás [kg]:690
- Változat (szélesség):4 azonos
Felgi Haxer

Modell: HX036
2 599,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
649,75 PLN / pc. bruttó- Felni méret:17"
- Szélesség:8.0"
- Osztókör:5x110
- ET:38
- Teherbírás [kg]:690
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine

Modell: BK690
2 096,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
524,00 PLN / pc. bruttó- Felni méret:16"
- Szélesség:7.0"
- Osztókör:5x100
- ET:34
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine

Modell: A7065
3 597,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
899,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:19"
- Szélesség:8.5"
- Osztókör:5x120
- ET:33
- Teherbírás [kg]:745
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine

Modell: L1664
2 997,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
749,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:18"
- Szélesség:8.0"
- Osztókör:5x110
- ET:33
- Teherbírás [kg]:580
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine

Modell: BK575
1 499,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
374,75 PLN / pc. bruttó- Felni méret:13"
- Szélesség:5.5"
- Osztókör:4x100
- ET:35
- Teherbírás [kg]:500
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine
A bestsellerünk

Modell: B5340
1 838,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
459,50 PLN / pc. bruttó- Felni méret:15"
- Szélesség:6.0"
- Osztókör:5x100
- ET:40
- Teherbírás [kg]:620
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine

Modell: B5340
1 595,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
398,75 PLN / pc. bruttó- Felni méret:14"
- Szélesség:6.0"
- Osztókör:5x100
- ET:35
- Teherbírás [kg]:505
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine

Modell: SK516
2 096,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
524,00 PLN / pc. bruttó- Felni méret:16"
- Szélesség:6.5"
- Osztókör:5x100
- ET:40
- Teherbírás [kg]:675
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine

Modell: XE203
4 498,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
1 124,50 PLN / pc. bruttó- Felni méret:19"
- Szélesség:7.5"
- Osztókör:6x139.7
- ET:25
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine

Modell: FE181
2 096,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
524,00 PLN / pc. bruttó- Felni méret:16"
- Szélesség:6.5"
- Osztókör:5x100
- ET:40
- Teherbírás [kg]:620
- Változat (szélesség):4 azonos




Modern dizájn
Tökéletes illeszkedés
Nagy tartósság
Ingyenes szállítás 24 órán belül
Egyéni projekt
Elkötelezett gondozó









