felgi RacingLine
A bestsellerünk

Modell: YF1150
2 997,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
749,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:18"
- Szélesség:8.0"
- Osztókör:5x112
- ET:40
- Teherbírás [kg]:690
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine
A bestsellerünk

Modell: YF0443
2 997,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
749,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:18"
- Szélesség:8.0"
- Osztókör:5x112
- ET:40
- Teherbírás [kg]:690
- Változat (szélesség):4 azonos
GT Fusion
A bestsellerünk
Túlárazott
2 997,00 PLN bruttóLegalacsonyabb ár 30 nappal a csökkentés előtt2 847,20 PLN / szett (4 db) bruttó

Modell: I5572
per
szett (4 db)
bruttó
711,80 PLN / pc. bruttó- Felni méret:18"
- Szélesség:8.0"
- Osztókör:5x112
- ET:40
- Változat (szélesség):4 azonos
Felgi SDT Stahlrader
A bestsellerünk

Modell: SDT264664
245,00 PLN / szt. bruttó
per
szt.
bruttó
- Felni méret:16"
- Szélesség:6.5"
- Osztókör:6x125
- ET:68
- Teherbírás [kg]:1050
felgi RacingLine
A bestsellerünk

Modell: D1797
3 597,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
899,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:19"
- Szélesség:9.5"
- Osztókör:5x114.3
- ET:45
- Teherbírás [kg]:850
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine
A bestsellerünk

Modell: BY479
3 128,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
782,00 PLN / pc. bruttó- Felni méret:18"
- Szélesség:8.0"
- Osztókör:5x120
- ET:35
- Változat (szélesség):4 azonos
Felgi Haxer
A bestsellerünk

Modell: XF995
4 297,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
1 074,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:19"
- Szélesség:9.0"
- Osztókör:5x120
- ET:30
- Teherbírás [kg]:620
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine
A bestsellerünk

Modell: FBX007
4 469,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
1 117,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:19"
- Szélesség:8.5"
- Osztókör:5x112
- ET:35
- Teherbírás [kg]:850
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine
A bestsellerünk

Modell: Y1274
2 997,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
749,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:18"
- Szélesség:6.5"
- Osztókör:5x114.3
- ET:32
- Teherbírás [kg]:750
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine
A bestsellerünk
Túlárazott

Modell: B1803
2 901,20 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
725,30 PLN / pc. bruttó- Felni méret:18"
- Szélesség:8.5"
- Hátsó szélesség:10.0"
- Osztókör:5x120
- ET:20
- ET hátul:15
- Teherbírás [kg]:740
- Változat (szélesség):Vegyes
felgi RacingLine
A bestsellerünk

Modell: B1803
3 019,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
754,75 PLN / pc. bruttó- Felni méret:18"
- Szélesség:8.5"
- Osztókör:5x120
- ET:20
- Teherbírás [kg]:740
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine
A bestsellerünk

Modell: B3025
2 644,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
661,00 PLN / pc. bruttó- Felni méret:16"
- Szélesség:6.5"
- Osztókör:6x130
- ET:54
- Teherbírás [kg]:1400
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine
A bestsellerünk

Modell: BK690
4 497,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
1 124,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:20"
- Szélesség:9.0"
- Osztókör:5x112
- ET:35
- Teherbírás [kg]:850
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine
A bestsellerünk

Modell: B5964
4 497,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
1 124,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:20"
- Szélesség:8.5"
- Osztókör:5x112
- ET:26
- Teherbírás [kg]:815
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine
A bestsellerünk

Modell: B1110
1 838,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
459,50 PLN / pc. bruttó- Felni méret:15"
- Szélesség:6.5"
- Osztókör:4x100
- ET:40
- Teherbírás [kg]:500
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine
A bestsellerünk

Modell: BK533
2 096,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
524,00 PLN / pc. bruttó- Felni méret:16"
- Szélesség:6.5"
- Osztókör:5x105
- ET:39
- Teherbírás [kg]:690
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine
A bestsellerünk

Modell: B1242
2 096,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
524,00 PLN / pc. bruttó- Felni méret:16"
- Szélesség:6.5"
- Osztókör:5x112
- ET:40
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine
A bestsellerünk

Modell: B5762
2 497,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
624,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:17"
- Szélesség:7.0"
- Osztókör:5x114.3
- ET:43
- Teherbírás [kg]:690
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine
A bestsellerünk

Modell: I5498
4 497,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
1 124,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:20"
- Szélesség:8.5"
- Hátsó szélesség:9.5"
- Osztókör:5x112
- ET:26
- ET hátul:37
- Teherbírás [kg]:850
- Változat (szélesség):Vegyes
felgi RacingLine
A bestsellerünk

Modell: I5498
4 497,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
1 124,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:20"
- Szélesség:8.5"
- Osztókör:5x112
- ET:26
- Teherbírás [kg]:765
- Változat (szélesség):4 azonos




Modern dizájn
Tökéletes illeszkedés
Nagy tartósság
Ingyenes szállítás 24 órán belül
Egyéni projekt
Elkötelezett gondozó









