felgi RacingLine

Model: SK523
2 096,00 PLN / компл. (4 бр.) брутен
за
компл. (4 бр.)
брутен
524,00 PLN / pc. брутен- Размер на джантите:16"
- Широчина:6.5"
- Разстояние между отворите:5x112
- ET:46
- Товароносимост [kg]:700
- Вариант (широчина):4 еднакви
Volkswagen OE
Нашият бестселър

Model: 3Q0601027C
159,00 PLN / szt. брутен
за
szt.
брутен
- Размер на джантите:16"
- Широчина:6.5"
- Разстояние между отворите:5x112
- ET:41
felgi RacingLine

Model: FBX254
2 497,00 PLN / компл. (4 бр.) брутен
за
компл. (4 бр.)
брутен
624,25 PLN / pc. брутен- Размер на джантите:17"
- Широчина:7.0"
- Разстояние между отворите:5x112
- ET:46
- Товароносимост [kg]:690
- Вариант (широчина):4 еднакви
felgi RacingLine

Model: Y1144
2 096,00 PLN / компл. (4 бр.) брутен
за
компл. (4 бр.)
брутен
524,00 PLN / pc. брутен- Размер на джантите:16"
- Широчина:6.5"
- Разстояние между отворите:5x112
- ET:45
- Товароносимост [kg]:720
- Вариант (широчина):4 еднакви
felgi RacingLine

Model: 3S5997
2 497,00 PLN / компл. (4 бр.) брутен
за
компл. (4 бр.)
брутен
624,25 PLN / pc. брутен- Размер на джантите:17"
- Широчина:7.5"
- Разстояние между отворите:5x112
- ET:42
- Товароносимост [kg]:700
- Вариант (широчина):4 еднакви
felgi RacingLine

Model: Y1232
2 497,00 PLN / компл. (4 бр.) брутен
за
компл. (4 бр.)
брутен
624,25 PLN / pc. брутен- Размер на джантите:17"
- Широчина:7.5"
- Разстояние между отворите:5x112
- ET:45
- Вариант (широчина):4 еднакви
felgi RacingLine

Model: B1566
2 497,00 PLN / компл. (4 бр.) брутен
за
компл. (4 бр.)
брутен
624,25 PLN / pc. брутен- Размер на джантите:17"
- Широчина:7.5"
- Разстояние между отворите:5x112
- ET:42
- Товароносимост [kg]:690
- Вариант (широчина):4 еднакви
felgi RacingLine

Model: FBX261
2 497,00 PLN / компл. (4 бр.) брутен
за
компл. (4 бр.)
брутен
624,25 PLN / pc. брутен- Размер на джантите:17"
- Широчина:7.0"
- Разстояние между отворите:5x112
- ET:40
- Товароносимост [kg]:690
- Вариант (широчина):4 еднакви
felgi RacingLine

Model: B1424
2 096,00 PLN / компл. (4 бр.) брутен
за
компл. (4 бр.)
брутен
524,00 PLN / pc. брутен- Размер на джантите:16"
- Широчина:7.0"
- Разстояние между отворите:5x112
- ET:40
- Товароносимост [kg]:690
- Вариант (широчина):4 еднакви
felgi RacingLine

Model: B1566
2 096,00 PLN / компл. (4 бр.) брутен
за
компл. (4 бр.)
брутен
524,00 PLN / pc. брутен- Размер на джантите:16"
- Широчина:7.0"
- Разстояние между отворите:5x112
- ET:40
- Товароносимост [kg]:690
- Вариант (широчина):4 еднакви
felgi RacingLine

Model: B5772
2 096,00 PLN / компл. (4 бр.) брутен
за
компл. (4 бр.)
брутен
524,00 PLN / pc. брутен- Размер на джантите:16"
- Широчина:7.0"
- Разстояние между отворите:5x112
- ET:42
- Товароносимост [kg]:690
- Вариант (широчина):4 еднакви
felgi RacingLine

Model: B5772
2 096,00 PLN / компл. (4 бр.) брутен
за
компл. (4 бр.)
брутен
524,00 PLN / pc. брутен- Размер на джантите:16"
- Широчина:7.0"
- Разстояние между отворите:5x112
- ET:42
- Товароносимост [kg]:690
- Вариант (широчина):4 еднакви
felgi RacingLine

Model: FBX254
2 497,00 PLN / компл. (4 бр.) брутен
за
компл. (4 бр.)
брутен
624,25 PLN / pc. брутен- Размер на джантите:17"
- Широчина:7.0"
- Разстояние между отворите:5x112
- ET:40
- Товароносимост [kg]:690
- Вариант (широчина):4 еднакви
Felgi GMP Italia

Model: STELLAR
4 188,00 PLN / komplet (4szt.) брутен
за
komplet (4szt.)
брутен
1 047,00 PLN / pc. брутен- Размер на джантите:19"
- Широчина:8.5"
- Разстояние между отворите:5x112
- ET:45
- Товароносимост [kg]:750
- Вариант (широчина):4 еднакви
Felgi GMP Italia

Model: FENDER
5 212,00 PLN / komplet (4szt.) брутен
за
komplet (4szt.)
брутен
1 303,00 PLN / pc. брутен- Размер на джантите:20"
- Широчина:9.5"
- Разстояние между отворите:5x112
- ET:40
- Товароносимост [kg]:775
- Вариант (широчина):4 еднакви
Felgi GMP Italia

Model: ULTRIVITY
4 256,00 PLN / komplet (4szt.) брутен
за
komplet (4szt.)
брутен
1 064,00 PLN / pc. брутен- Размер на джантите:19"
- Широчина:8.5"
- Разстояние между отворите:5x112
- ET:45
- Товароносимост [kg]:750
- Вариант (широчина):4 еднакви
Felgi GMP Italia

Model: CARTESIO
3 276,00 PLN / komplet (4szt.) брутен
за
komplet (4szt.)
брутен
819,00 PLN / pc. брутен- Размер на джантите:17"
- Широчина:7.0"
- Разстояние между отворите:5x112
- ET:45
- Товароносимост [kg]:650
- Вариант (широчина):4 еднакви
Felgi Haxer

Model: HX042
4 797,00 PLN / компл. (4 бр.) брутен
за
компл. (4 бр.)
брутен
1 199,25 PLN / pc. брутен- Размер на джантите:20"
- Широчина:8.5"
- Разстояние между отворите:5x112
- ET:40
- Товароносимост [kg]:765
- Вариант (широчина):4 еднакви
Felgi GMP Italia

Model: MATISSE
3 196,00 PLN / komplet (4szt.) брутен
за
komplet (4szt.)
брутен
799,00 PLN / pc. брутен- Размер на джантите:17"
- Широчина:7.0"
- Разстояние между отворите:5x112
- ET:45
- Товароносимост [kg]:690
- Вариант (широчина):4 еднакви
Felgi GMP Italia

Model: REBEL
3 844,00 PLN / komplet (4szt.) брутен
за
komplet (4szt.)
брутен
961,00 PLN / pc. брутен- Размер на джантите:19"
- Широчина:8.5"
- Разстояние между отворите:5x112
- ET:45
- Товароносимост [kg]:800
- Вариант (широчина):4 еднакви




Модерен дизайн
Перфектно прилягане
Висока издръжливост
Безплатна доставка в рамките на 24 часа
Индивидуален проект
Специализиран болногледач









