Felgi Haxer

Modell: HX044
3 048,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
762,00 PLN / pc. bruttó- Felni méret:18"
- Szélesség:8.0"
- Osztókör:5x112
- ET:40
- Teherbírás [kg]:765
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine
A bestsellerünk

Modell: D2019
2 497,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
624,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:17"
- Szélesség:7.5"
- Osztókör:5x114.3
- ET:45
- Teherbírás [kg]:725
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine
A bestsellerünk

Modell: B1110
2 096,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
524,00 PLN / pc. bruttó- Felni méret:16"
- Szélesség:6.5"
- Osztókör:5x114.3
- ET:50
- Teherbírás [kg]:690
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine
A bestsellerünk
Ajánlott

Modell: B1794
2 399,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
599,75 PLN / pc. bruttó- Felni méret:16"
- Szélesség:8.0"
- Osztókör:5x112
- ET:11
- Teherbírás [kg]:675
- Változat (szélesség):4 azonos
Felgi Haxer

Modell: HX044
4 096,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
1 024,00 PLN / pc. bruttó- Felni méret:19"
- Szélesség:8.5"
- Osztókör:5x112
- ET:40
- Teherbírás [kg]:765
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine

Modell: HX042
3 048,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
762,00 PLN / pc. bruttó- Felni méret:18"
- Szélesség:8.0"
- Osztókör:5x112
- ET:40
- Teherbírás [kg]:690
- Változat (szélesség):4 azonos
Felgi SDT Stahlrader
A bestsellerünk

Modell: SDT81609
189,00 PLN / szt. bruttó
per
szt.
bruttó
- Felni méret:16"
- Szélesség:6.5"
- Osztókör:5x114.3
- ET:40
Felgi SDT Stahlrader
A bestsellerünk

Modell: SDT81598
179,00 PLN / szt. bruttó
per
szt.
bruttó
- Felni méret:15"
- Szélesség:6.0"
- Osztókör:4x100
- ET:40
felgi RacingLine

Modell: B5909
2 997,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
749,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:18"
- Szélesség:7.5"
- Osztókör:5x112
- ET:40
- Teherbírás [kg]:700
- Változat (szélesség):4 azonos
Felgi SDT Stahlrader
A bestsellerünk

Modell: SDT81518
247,00 PLN / szt. bruttó
per
szt.
bruttó
- Felni méret:17"
- Szélesség:7.0"
- Osztókör:5x114.3
- ET:35
Felgi Haxer

Modell: HX025
2 548,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
637,00 PLN / pc. bruttó- Felni méret:17"
- Szélesség:8.0"
- Osztókör:5x120
- ET:30
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine

Modell: B5812
2 997,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
749,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:18"
- Szélesség:8.0"
- Osztókör:5x112
- ET:40
- Teherbírás [kg]:700
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine

Modell: B5087
2 096,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
524,00 PLN / pc. bruttó- Felni méret:16"
- Szélesség:6.5"
- Osztókör:5x108
- ET:40
- Teherbírás [kg]:690
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine

Modell: Y0102
3 597,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
899,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:19"
- Szélesség:8.5"
- Osztókör:5x112
- ET:52
- Teherbírás [kg]:900
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine

Modell: B1766
6 098,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
1 524,50 PLN / pc. bruttó- Felni méret:22"
- Szélesség:9.0"
- Osztókör:5x112
- ET:32
- Teherbírás [kg]:790
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine

Modell: B5812
2 997,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
749,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:18"
- Szélesség:8.0"
- Osztókör:5x112
- ET:40
- Teherbírás [kg]:700
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine

Modell: Y0102
2 997,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
749,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:18"
- Szélesség:7.5"
- Osztókör:5x112
- ET:40
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine

Modell: B1048
3 597,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
899,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:19"
- Szélesség:8.5"
- Osztókör:5x112
- ET:43
- Teherbírás [kg]:850
- Változat (szélesség):4 azonos
felgi RacingLine

Modell: B1048
4 497,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
1 124,25 PLN / pc. bruttó- Felni méret:20"
- Szélesség:8.5"
- Osztókör:5x112
- ET:40
- Teherbírás [kg]:850
- Változat (szélesség):4 azonos
Felgi Haxer

Modell: HX041
4 096,00 PLN / szett (4 db) bruttó
per
szett (4 db)
bruttó
1 024,00 PLN / pc. bruttó- Felni méret:19"
- Szélesség:8.5"
- Osztókör:5x112
- ET:40
- Teherbírás [kg]:765
- Változat (szélesség):4 azonos




Modern dizájn
Tökéletes illeszkedés
Nagy tartósság
Ingyenes szállítás 24 órán belül
Egyéni projekt
Elkötelezett gondozó









