phone
Linie de asistență și asistență
+48 87 737 1900
Luni - Vineri 8:00 - 18:00, Sâmbătă 9:00 - 14:00
Salvează în lista de cumpărături
Creați o nouă listă de cumpărături
Sigur doriți să eliminați produse din coș?
Cumpărături în siguranță
Idosell security badge

Anvelope Hankook

SezonAnvelope Hankook iON i*cept SUV IW01A XL MFS SoundAbsorber 245/40 R21 100V

Anvelope Hankook iON i*cept SUV IW01A XL MFS SoundAbsorber 245/40 R21 100V

  • Dimensiunea anvelopelor: aceasta este marcarea dimensiunii anvelopei, de exemplu 225/45 R18:

    • 225 – lățimea anvelopei în milimetri,

    • 45 – indicele procentual al profilului, adică înălțimea flancului anvelopei reprezintă 45% din lățimea acesteia,

    • R – indică construcția radială a anvelopei,

    • 18 – diametrul interior al anvelopei (dimensiunea jantei), exprimat în inci.

    ?
    Dimensiunea anvelopei:
    245/40 R21
  • Indicele de viteză este o marcă literă care indică viteza maximă la care anvelopa poate funcționa în siguranță, menținând sarcina admisă. Conform legii, anvelopa trebuie să aibă cel puțin indicele de viteză (și de sarcină) recomandat de producătorul autoturismului. Se pot monta anvelope cu un indice de viteză mai mare, lucru adesea permis de producătorul mașinii.

    ?
    Indice de viteză:
    V - 240 km/h
  • Indicele de sarcină (indicele de încărcare) este un indicator numeric care specifică sarcina maximă admisă pe care o poate suporta o anvelopă la presiunea recomandată și în limita indicelui său de viteză. Fiecare valoare a indicelui numeric de sarcină corespunde unei mase specifice (exprimată în kilograme), de exemplu 91 înseamnă 615 kg.

    ?
    Indice de încărcare:
    100 - 800 kg
  • Sezonul anvelopei: indică condițiile meteorologice pentru care au fost concepute compusul de cauciuc și profilul benzii de rulare. De vară, de iarnă sau pentru toate anotimpurile. Un compromis între anvelopele de vară și cele de iarnă; se comportă bine în diverse condiții climatice, dar în climă extrem de caldă sau de iarnă sunt considerabil inferioare anvelopelor dedicate.

    ?
    Sezon:
    Zimowe
  • Pe teritoriul Poloniei se aplică standardul PN-C94300 „Anvelope – ambalare, depozitare și transport”. Conform prevederilor acestuia, anvelopele pot fi introduse pe piață, depozitate, distribuite și vândute fără restricții pentru o perioadă de până la 3 ani de la data fabricației lor. Anvelopele își păstrează toate proprietățile legate de siguranță și utilizare.

    ?
    Anul de fabricație al anvelopelor:
    Do 3 lat
  • ?
    Oznaczenia opon:
    SoundAbsorber, MFS, SUV, XL
1 879,00 PLN brut
Preț de listă:
pentru szt.
SezonAnvelope Hankook Ventus evo K137A 305/30 R23 105W

Anvelope Hankook Ventus evo K137A 305/30 R23 105W

  • Dimensiunea anvelopelor: aceasta este marcarea dimensiunii anvelopei, de exemplu 225/45 R18:

    • 225 – lățimea anvelopei în milimetri,

    • 45 – indicele procentual al profilului, adică înălțimea flancului anvelopei reprezintă 45% din lățimea acesteia,

    • R – indică construcția radială a anvelopei,

    • 18 – diametrul interior al anvelopei (dimensiunea jantei), exprimat în inci.

    ?
    Dimensiunea anvelopei:
    305/30 R23
  • Indicele de viteză este o marcă literă care indică viteza maximă la care anvelopa poate funcționa în siguranță, menținând sarcina admisă. Conform legii, anvelopa trebuie să aibă cel puțin indicele de viteză (și de sarcină) recomandat de producătorul autoturismului. Se pot monta anvelope cu un indice de viteză mai mare, lucru adesea permis de producătorul mașinii.

    ?
    Indice de viteză:
    W - 270 km/h
  • Indicele de sarcină (indicele de încărcare) este un indicator numeric care specifică sarcina maximă admisă pe care o poate suporta o anvelopă la presiunea recomandată și în limita indicelui său de viteză. Fiecare valoare a indicelui numeric de sarcină corespunde unei mase specifice (exprimată în kilograme), de exemplu 91 înseamnă 615 kg.

    ?
    Indice de încărcare:
    105 - 925 kg
  • Sezonul anvelopei: indică condițiile meteorologice pentru care au fost concepute compusul de cauciuc și profilul benzii de rulare. De vară, de iarnă sau pentru toate anotimpurile. Un compromis între anvelopele de vară și cele de iarnă; se comportă bine în diverse condiții climatice, dar în climă extrem de caldă sau de iarnă sunt considerabil inferioare anvelopelor dedicate.

    ?
    Sezon:
    Letnie
  • Pe teritoriul Poloniei se aplică standardul PN-C94300 „Anvelope – ambalare, depozitare și transport”. Conform prevederilor acestuia, anvelopele pot fi introduse pe piață, depozitate, distribuite și vândute fără restricții pentru o perioadă de până la 3 ani de la data fabricației lor. Anvelopele își păstrează toate proprietățile legate de siguranță și utilizare.

    ?
    Anul de fabricație al anvelopelor:
    2025
  • ?
    Oznaczenia opon:
    MFS, SUV, XL
  • Eticheta anvelopei (eticheta UE) – este o marcă oficială introdusă pe teritoriul Uniunii Europene, care oferă informații despre principalii parametri și impactul anvelopei asupra siguranței și mediului.

    ?
    Etichetă:
    C A 71 dB
1 949,00 PLN brut
Preț de listă:
pentru szt.
SezonAnvelope Hankook iON i*cept IW01 295/30 R21 102V

Anvelope Hankook iON i*cept IW01 295/30 R21 102V

  • Dimensiunea anvelopelor: aceasta este marcarea dimensiunii anvelopei, de exemplu 225/45 R18:

    • 225 – lățimea anvelopei în milimetri,

    • 45 – indicele procentual al profilului, adică înălțimea flancului anvelopei reprezintă 45% din lățimea acesteia,

    • R – indică construcția radială a anvelopei,

    • 18 – diametrul interior al anvelopei (dimensiunea jantei), exprimat în inci.

    ?
    Dimensiunea anvelopei:
    295/30 R21
  • Indicele de viteză este o marcă literă care indică viteza maximă la care anvelopa poate funcționa în siguranță, menținând sarcina admisă. Conform legii, anvelopa trebuie să aibă cel puțin indicele de viteză (și de sarcină) recomandat de producătorul autoturismului. Se pot monta anvelope cu un indice de viteză mai mare, lucru adesea permis de producătorul mașinii.

    ?
    Indice de viteză:
    V - 240 km/h
  • Indicele de sarcină (indicele de încărcare) este un indicator numeric care specifică sarcina maximă admisă pe care o poate suporta o anvelopă la presiunea recomandată și în limita indicelui său de viteză. Fiecare valoare a indicelui numeric de sarcină corespunde unei mase specifice (exprimată în kilograme), de exemplu 91 înseamnă 615 kg.

    ?
    Indice de încărcare:
    102 - 850 kg
  • Sezonul anvelopei: indică condițiile meteorologice pentru care au fost concepute compusul de cauciuc și profilul benzii de rulare. De vară, de iarnă sau pentru toate anotimpurile. Un compromis între anvelopele de vară și cele de iarnă; se comportă bine în diverse condiții climatice, dar în climă extrem de caldă sau de iarnă sunt considerabil inferioare anvelopelor dedicate.

    ?
    Sezon:
    Zimowe
  • Pe teritoriul Poloniei se aplică standardul PN-C94300 „Anvelope – ambalare, depozitare și transport”. Conform prevederilor acestuia, anvelopele pot fi introduse pe piață, depozitate, distribuite și vândute fără restricții pentru o perioadă de până la 3 ani de la data fabricației lor. Anvelopele își păstrează toate proprietățile legate de siguranță și utilizare.

    ?
    Anul de fabricație al anvelopelor:
    Do 3 lat
  • ?
    Oznaczenia opon:
    SoundAbsorber, MFS, XL
1 959,00 PLN brut
Preț de listă:
pentru szt.
SezonAnvelope Hankook Winter i*cept IZ3 X W636A XL MFS 275/45 R20 110T

Anvelope Hankook Winter i*cept IZ3 X W636A XL MFS 275/45 R20 110T

  • Dimensiunea anvelopelor: aceasta este marcarea dimensiunii anvelopei, de exemplu 225/45 R18:

    • 225 – lățimea anvelopei în milimetri,

    • 45 – indicele procentual al profilului, adică înălțimea flancului anvelopei reprezintă 45% din lățimea acesteia,

    • R – indică construcția radială a anvelopei,

    • 18 – diametrul interior al anvelopei (dimensiunea jantei), exprimat în inci.

    ?
    Dimensiunea anvelopei:
    275/45 R20
  • Indicele de viteză este o marcă literă care indică viteza maximă la care anvelopa poate funcționa în siguranță, menținând sarcina admisă. Conform legii, anvelopa trebuie să aibă cel puțin indicele de viteză (și de sarcină) recomandat de producătorul autoturismului. Se pot monta anvelope cu un indice de viteză mai mare, lucru adesea permis de producătorul mașinii.

    ?
    Indice de viteză:
    T - 190 km/h
  • Indicele de sarcină (indicele de încărcare) este un indicator numeric care specifică sarcina maximă admisă pe care o poate suporta o anvelopă la presiunea recomandată și în limita indicelui său de viteză. Fiecare valoare a indicelui numeric de sarcină corespunde unei mase specifice (exprimată în kilograme), de exemplu 91 înseamnă 615 kg.

    ?
    Indice de încărcare:
    110 - 1060 kg
  • Sezonul anvelopei: indică condițiile meteorologice pentru care au fost concepute compusul de cauciuc și profilul benzii de rulare. De vară, de iarnă sau pentru toate anotimpurile. Un compromis între anvelopele de vară și cele de iarnă; se comportă bine în diverse condiții climatice, dar în climă extrem de caldă sau de iarnă sunt considerabil inferioare anvelopelor dedicate.

    ?
    Sezon:
    Zimowe
  • Pe teritoriul Poloniei se aplică standardul PN-C94300 „Anvelope – ambalare, depozitare și transport”. Conform prevederilor acestuia, anvelopele pot fi introduse pe piață, depozitate, distribuite și vândute fără restricții pentru o perioadă de până la 3 ani de la data fabricației lor. Anvelopele își păstrează toate proprietățile legate de siguranță și utilizare.

    ?
    Anul de fabricație al anvelopelor:
    Do 3 lat
  • ?
    Oznaczenia opon:
    MFS, XL
  • Eticheta anvelopei (eticheta UE) – este o marcă oficială introdusă pe teritoriul Uniunii Europene, care oferă informații despre principalii parametri și impactul anvelopei asupra siguranței și mediului.

    ?
    Etichetă:
    C D 73 dB
1 970,00 PLN brut
Preț de listă:
pentru szt.
SezonAnvelope Hankook iON i*cept SUV IW01A XL MFS SoundAbsorber 275/40 R22 107V

Anvelope Hankook iON i*cept SUV IW01A XL MFS SoundAbsorber 275/40 R22 107V

  • Dimensiunea anvelopelor: aceasta este marcarea dimensiunii anvelopei, de exemplu 225/45 R18:

    • 225 – lățimea anvelopei în milimetri,

    • 45 – indicele procentual al profilului, adică înălțimea flancului anvelopei reprezintă 45% din lățimea acesteia,

    • R – indică construcția radială a anvelopei,

    • 18 – diametrul interior al anvelopei (dimensiunea jantei), exprimat în inci.

    ?
    Dimensiunea anvelopei:
    275/40 R22
  • Indicele de viteză este o marcă literă care indică viteza maximă la care anvelopa poate funcționa în siguranță, menținând sarcina admisă. Conform legii, anvelopa trebuie să aibă cel puțin indicele de viteză (și de sarcină) recomandat de producătorul autoturismului. Se pot monta anvelope cu un indice de viteză mai mare, lucru adesea permis de producătorul mașinii.

    ?
    Indice de viteză:
    V - 240 km/h
  • Indicele de sarcină (indicele de încărcare) este un indicator numeric care specifică sarcina maximă admisă pe care o poate suporta o anvelopă la presiunea recomandată și în limita indicelui său de viteză. Fiecare valoare a indicelui numeric de sarcină corespunde unei mase specifice (exprimată în kilograme), de exemplu 91 înseamnă 615 kg.

    ?
    Indice de încărcare:
    107 - 975 kg
  • Sezonul anvelopei: indică condițiile meteorologice pentru care au fost concepute compusul de cauciuc și profilul benzii de rulare. De vară, de iarnă sau pentru toate anotimpurile. Un compromis între anvelopele de vară și cele de iarnă; se comportă bine în diverse condiții climatice, dar în climă extrem de caldă sau de iarnă sunt considerabil inferioare anvelopelor dedicate.

    ?
    Sezon:
    Zimowe
  • Pe teritoriul Poloniei se aplică standardul PN-C94300 „Anvelope – ambalare, depozitare și transport”. Conform prevederilor acestuia, anvelopele pot fi introduse pe piață, depozitate, distribuite și vândute fără restricții pentru o perioadă de până la 3 ani de la data fabricației lor. Anvelopele își păstrează toate proprietățile legate de siguranță și utilizare.

    ?
    Anul de fabricație al anvelopelor:
    Do 3 lat
  • ?
    Oznaczenia opon:
    SoundAbsorber, MFS, SUV, XL
1 999,00 PLN brut
Preț de listă:
pentru szt.
SezonAnvelope Hankook iON i*Cept SUV IW01A XL SOUND ABSORBER 275/35 R21 103V

Anvelope Hankook iON i*Cept SUV IW01A XL SOUND ABSORBER 275/35 R21 103V

  • Dimensiunea anvelopelor: aceasta este marcarea dimensiunii anvelopei, de exemplu 225/45 R18:

    • 225 – lățimea anvelopei în milimetri,

    • 45 – indicele procentual al profilului, adică înălțimea flancului anvelopei reprezintă 45% din lățimea acesteia,

    • R – indică construcția radială a anvelopei,

    • 18 – diametrul interior al anvelopei (dimensiunea jantei), exprimat în inci.

    ?
    Dimensiunea anvelopei:
    275/35 R21
  • Indicele de viteză este o marcă literă care indică viteza maximă la care anvelopa poate funcționa în siguranță, menținând sarcina admisă. Conform legii, anvelopa trebuie să aibă cel puțin indicele de viteză (și de sarcină) recomandat de producătorul autoturismului. Se pot monta anvelope cu un indice de viteză mai mare, lucru adesea permis de producătorul mașinii.

    ?
    Indice de viteză:
    V - 240 km/h
  • Indicele de sarcină (indicele de încărcare) este un indicator numeric care specifică sarcina maximă admisă pe care o poate suporta o anvelopă la presiunea recomandată și în limita indicelui său de viteză. Fiecare valoare a indicelui numeric de sarcină corespunde unei mase specifice (exprimată în kilograme), de exemplu 91 înseamnă 615 kg.

    ?
    Indice de încărcare:
    103 - 875 kg
  • Sezonul anvelopei: indică condițiile meteorologice pentru care au fost concepute compusul de cauciuc și profilul benzii de rulare. De vară, de iarnă sau pentru toate anotimpurile. Un compromis între anvelopele de vară și cele de iarnă; se comportă bine în diverse condiții climatice, dar în climă extrem de caldă sau de iarnă sunt considerabil inferioare anvelopelor dedicate.

    ?
    Sezon:
    Zimowe
  • Pe teritoriul Poloniei se aplică standardul PN-C94300 „Anvelope – ambalare, depozitare și transport”. Conform prevederilor acestuia, anvelopele pot fi introduse pe piață, depozitate, distribuite și vândute fără restricții pentru o perioadă de până la 3 ani de la data fabricației lor. Anvelopele își păstrează toate proprietățile legate de siguranță și utilizare.

    ?
    Anul de fabricație al anvelopelor:
    Do 3 lat
  • ?
    Oznaczenia opon:
    Sound Absorber, SUV, XL
  • Eticheta anvelopei (eticheta UE) – este o marcă oficială introdusă pe teritoriul Uniunii Europene, care oferă informații despre principalii parametri și impactul anvelopei asupra siguranței și mediului.

    ?
    Etichetă:
    C B 70 dB
1 999,00 PLN brut
Preț de listă:
pentru szt.
SezonAnvelope Hankook Ventus evo Z Z001 275/35 R19 100Y

Anvelope Hankook Ventus evo Z Z001 275/35 R19 100Y

  • Dimensiunea anvelopelor: aceasta este marcarea dimensiunii anvelopei, de exemplu 225/45 R18:

    • 225 – lățimea anvelopei în milimetri,

    • 45 – indicele procentual al profilului, adică înălțimea flancului anvelopei reprezintă 45% din lățimea acesteia,

    • R – indică construcția radială a anvelopei,

    • 18 – diametrul interior al anvelopei (dimensiunea jantei), exprimat în inci.

    ?
    Dimensiunea anvelopei:
    275/35 R19
  • Indicele de viteză este o marcă literă care indică viteza maximă la care anvelopa poate funcționa în siguranță, menținând sarcina admisă. Conform legii, anvelopa trebuie să aibă cel puțin indicele de viteză (și de sarcină) recomandat de producătorul autoturismului. Se pot monta anvelope cu un indice de viteză mai mare, lucru adesea permis de producătorul mașinii.

    ?
    Indice de viteză:
    Y - 300 km/h
  • Indicele de sarcină (indicele de încărcare) este un indicator numeric care specifică sarcina maximă admisă pe care o poate suporta o anvelopă la presiunea recomandată și în limita indicelui său de viteză. Fiecare valoare a indicelui numeric de sarcină corespunde unei mase specifice (exprimată în kilograme), de exemplu 91 înseamnă 615 kg.

    ?
    Indice de încărcare:
    100 - 800 kg
  • Sezonul anvelopei: indică condițiile meteorologice pentru care au fost concepute compusul de cauciuc și profilul benzii de rulare. De vară, de iarnă sau pentru toate anotimpurile. Un compromis între anvelopele de vară și cele de iarnă; se comportă bine în diverse condiții climatice, dar în climă extrem de caldă sau de iarnă sunt considerabil inferioare anvelopelor dedicate.

    ?
    Sezon:
    Letnie
  • Pe teritoriul Poloniei se aplică standardul PN-C94300 „Anvelope – ambalare, depozitare și transport”. Conform prevederilor acestuia, anvelopele pot fi introduse pe piață, depozitate, distribuite și vândute fără restricții pentru o perioadă de până la 3 ani de la data fabricației lor. Anvelopele își păstrează toate proprietățile legate de siguranță și utilizare.

    ?
    Anul de fabricație al anvelopelor:
    Do 3 lat
  • ?
    Oznaczenia opon:
    MFS, XL
  • Eticheta anvelopei (eticheta UE) – este o marcă oficială introdusă pe teritoriul Uniunii Europene, care oferă informații despre principalii parametri și impactul anvelopei asupra siguranței și mediului.

    ?
    Etichetă:
    D B 71 dB
1 999,00 PLN brut
Preț de listă:
pentru szt.
SezonAnvelope Hankook Winter I*cept X RW10 245/50 R20 102T

Anvelope Hankook Winter I*cept X RW10 245/50 R20 102T

  • Dimensiunea anvelopelor: aceasta este marcarea dimensiunii anvelopei, de exemplu 225/45 R18:

    • 225 – lățimea anvelopei în milimetri,

    • 45 – indicele procentual al profilului, adică înălțimea flancului anvelopei reprezintă 45% din lățimea acesteia,

    • R – indică construcția radială a anvelopei,

    • 18 – diametrul interior al anvelopei (dimensiunea jantei), exprimat în inci.

    ?
    Dimensiunea anvelopei:
    245/50 R20
  • Indicele de viteză este o marcă literă care indică viteza maximă la care anvelopa poate funcționa în siguranță, menținând sarcina admisă. Conform legii, anvelopa trebuie să aibă cel puțin indicele de viteză (și de sarcină) recomandat de producătorul autoturismului. Se pot monta anvelope cu un indice de viteză mai mare, lucru adesea permis de producătorul mașinii.

    ?
    Indice de viteză:
    T - 190 km/h
  • Indicele de sarcină (indicele de încărcare) este un indicator numeric care specifică sarcina maximă admisă pe care o poate suporta o anvelopă la presiunea recomandată și în limita indicelui său de viteză. Fiecare valoare a indicelui numeric de sarcină corespunde unei mase specifice (exprimată în kilograme), de exemplu 91 înseamnă 615 kg.

    ?
    Indice de încărcare:
    102 - 850 kg
  • Sezonul anvelopei: indică condițiile meteorologice pentru care au fost concepute compusul de cauciuc și profilul benzii de rulare. De vară, de iarnă sau pentru toate anotimpurile. Un compromis între anvelopele de vară și cele de iarnă; se comportă bine în diverse condiții climatice, dar în climă extrem de caldă sau de iarnă sunt considerabil inferioare anvelopelor dedicate.

    ?
    Sezon:
    Zimowe
  • Pe teritoriul Poloniei se aplică standardul PN-C94300 „Anvelope – ambalare, depozitare și transport”. Conform prevederilor acestuia, anvelopele pot fi introduse pe piață, depozitate, distribuite și vândute fără restricții pentru o perioadă de până la 3 ani de la data fabricației lor. Anvelopele își păstrează toate proprietățile legate de siguranță și utilizare.

    ?
    Anul de fabricație al anvelopelor:
    Do 3 lat
  • ?
    Oznaczenia opon:
    MFS
  • Eticheta anvelopei (eticheta UE) – este o marcă oficială introdusă pe teritoriul Uniunii Europene, care oferă informații despre principalii parametri și impactul anvelopei asupra siguranței și mediului.

    ?
    Etichetă:
    E F 73 dB
2 009,00 PLN brut
Preț de listă:
pentru szt.
SezonAnvelope Hankook ventus S1 evo3 ev K127E XL MFS T1 255/45 R19 104W

Anvelope Hankook ventus S1 evo3 ev K127E XL MFS T1 255/45 R19 104W

  • Dimensiunea anvelopelor: aceasta este marcarea dimensiunii anvelopei, de exemplu 225/45 R18:

    • 225 – lățimea anvelopei în milimetri,

    • 45 – indicele procentual al profilului, adică înălțimea flancului anvelopei reprezintă 45% din lățimea acesteia,

    • R – indică construcția radială a anvelopei,

    • 18 – diametrul interior al anvelopei (dimensiunea jantei), exprimat în inci.

    ?
    Dimensiunea anvelopei:
    255/45 R19
  • Indicele de viteză este o marcă literă care indică viteza maximă la care anvelopa poate funcționa în siguranță, menținând sarcina admisă. Conform legii, anvelopa trebuie să aibă cel puțin indicele de viteză (și de sarcină) recomandat de producătorul autoturismului. Se pot monta anvelope cu un indice de viteză mai mare, lucru adesea permis de producătorul mașinii.

    ?
    Indice de viteză:
    W - 270 km/h
  • Indicele de sarcină (indicele de încărcare) este un indicator numeric care specifică sarcina maximă admisă pe care o poate suporta o anvelopă la presiunea recomandată și în limita indicelui său de viteză. Fiecare valoare a indicelui numeric de sarcină corespunde unei mase specifice (exprimată în kilograme), de exemplu 91 înseamnă 615 kg.

    ?
    Indice de încărcare:
    104 - 900 kg
  • Omologarea anvelopelor: reprezintă aprobarea oficială a unui anumit model de anvelopă de către un producător auto specific pentru utilizarea pe vehiculele sale. Aceasta înseamnă că anvelopa a fost supusă unor teste detaliate realizate în colaborare între producătorul de anvelope și producătorul auto și a fost recunoscută ca fiind pe deplin conformă cu cerințele tehnice ale mărcii respective.

    ?
    Omologarea anvelopei:
    Tesla - T1
  • Sezonul anvelopei: indică condițiile meteorologice pentru care au fost concepute compusul de cauciuc și profilul benzii de rulare. De vară, de iarnă sau pentru toate anotimpurile. Un compromis între anvelopele de vară și cele de iarnă; se comportă bine în diverse condiții climatice, dar în climă extrem de caldă sau de iarnă sunt considerabil inferioare anvelopelor dedicate.

    ?
    Sezon:
    Letnie
  • Pe teritoriul Poloniei se aplică standardul PN-C94300 „Anvelope – ambalare, depozitare și transport”. Conform prevederilor acestuia, anvelopele pot fi introduse pe piață, depozitate, distribuite și vândute fără restricții pentru o perioadă de până la 3 ani de la data fabricației lor. Anvelopele își păstrează toate proprietățile legate de siguranță și utilizare.

    ?
    Anul de fabricație al anvelopelor:
    Do 3 lat
  • ?
    Oznaczenia opon:
    MFS, EV, XL, T1
  • Eticheta anvelopei (eticheta UE) – este o marcă oficială introdusă pe teritoriul Uniunii Europene, care oferă informații despre principalii parametri și impactul anvelopei asupra siguranței și mediului.

    ?
    Etichetă:
    A B 72 dB
2 019,00 PLN brut
Preț de listă:
pentru szt.
SezonAnvelope Hankook Ventus evo Z Z001 315/30 R21 105Y

Anvelope Hankook Ventus evo Z Z001 315/30 R21 105Y

  • Dimensiunea anvelopelor: aceasta este marcarea dimensiunii anvelopei, de exemplu 225/45 R18:

    • 225 – lățimea anvelopei în milimetri,

    • 45 – indicele procentual al profilului, adică înălțimea flancului anvelopei reprezintă 45% din lățimea acesteia,

    • R – indică construcția radială a anvelopei,

    • 18 – diametrul interior al anvelopei (dimensiunea jantei), exprimat în inci.

    ?
    Dimensiunea anvelopei:
    315/30 R21
  • Indicele de viteză este o marcă literă care indică viteza maximă la care anvelopa poate funcționa în siguranță, menținând sarcina admisă. Conform legii, anvelopa trebuie să aibă cel puțin indicele de viteză (și de sarcină) recomandat de producătorul autoturismului. Se pot monta anvelope cu un indice de viteză mai mare, lucru adesea permis de producătorul mașinii.

    ?
    Indice de viteză:
    Y - 300 km/h
  • Indicele de sarcină (indicele de încărcare) este un indicator numeric care specifică sarcina maximă admisă pe care o poate suporta o anvelopă la presiunea recomandată și în limita indicelui său de viteză. Fiecare valoare a indicelui numeric de sarcină corespunde unei mase specifice (exprimată în kilograme), de exemplu 91 înseamnă 615 kg.

    ?
    Indice de încărcare:
    105 - 925 kg
  • Sezonul anvelopei: indică condițiile meteorologice pentru care au fost concepute compusul de cauciuc și profilul benzii de rulare. De vară, de iarnă sau pentru toate anotimpurile. Un compromis între anvelopele de vară și cele de iarnă; se comportă bine în diverse condiții climatice, dar în climă extrem de caldă sau de iarnă sunt considerabil inferioare anvelopelor dedicate.

    ?
    Sezon:
    Letnie
  • Pe teritoriul Poloniei se aplică standardul PN-C94300 „Anvelope – ambalare, depozitare și transport”. Conform prevederilor acestuia, anvelopele pot fi introduse pe piață, depozitate, distribuite și vândute fără restricții pentru o perioadă de până la 3 ani de la data fabricației lor. Anvelopele își păstrează toate proprietățile legate de siguranță și utilizare.

    ?
    Anul de fabricație al anvelopelor:
    Do 3 lat
  • ?
    Oznaczenia opon:
    MFS, XL
  • Eticheta anvelopei (eticheta UE) – este o marcă oficială introdusă pe teritoriul Uniunii Europene, care oferă informații despre principalii parametri și impactul anvelopei asupra siguranței și mediului.

    ?
    Etichetă:
    C C 74 dB
2 709,00 PLN brut
Preț de listă:
pentru szt.
SezonAnvelope Hankook Winter i*cept X RW10 MFS 235/75 R15 105T

Anvelope Hankook Winter i*cept X RW10 MFS 235/75 R15 105T

  • Dimensiunea anvelopelor: aceasta este marcarea dimensiunii anvelopei, de exemplu 225/45 R18:

    • 225 – lățimea anvelopei în milimetri,

    • 45 – indicele procentual al profilului, adică înălțimea flancului anvelopei reprezintă 45% din lățimea acesteia,

    • R – indică construcția radială a anvelopei,

    • 18 – diametrul interior al anvelopei (dimensiunea jantei), exprimat în inci.

    ?
    Dimensiunea anvelopei:
    235/75 R15
  • Indicele de viteză este o marcă literă care indică viteza maximă la care anvelopa poate funcționa în siguranță, menținând sarcina admisă. Conform legii, anvelopa trebuie să aibă cel puțin indicele de viteză (și de sarcină) recomandat de producătorul autoturismului. Se pot monta anvelope cu un indice de viteză mai mare, lucru adesea permis de producătorul mașinii.

    ?
    Indice de viteză:
    T - 190 km/h
  • Indicele de sarcină (indicele de încărcare) este un indicator numeric care specifică sarcina maximă admisă pe care o poate suporta o anvelopă la presiunea recomandată și în limita indicelui său de viteză. Fiecare valoare a indicelui numeric de sarcină corespunde unei mase specifice (exprimată în kilograme), de exemplu 91 înseamnă 615 kg.

    ?
    Indice de încărcare:
    105 - 925 kg
  • Sezonul anvelopei: indică condițiile meteorologice pentru care au fost concepute compusul de cauciuc și profilul benzii de rulare. De vară, de iarnă sau pentru toate anotimpurile. Un compromis între anvelopele de vară și cele de iarnă; se comportă bine în diverse condiții climatice, dar în climă extrem de caldă sau de iarnă sunt considerabil inferioare anvelopelor dedicate.

    ?
    Sezon:
    Zimowe
  • Pe teritoriul Poloniei se aplică standardul PN-C94300 „Anvelope – ambalare, depozitare și transport”. Conform prevederilor acestuia, anvelopele pot fi introduse pe piață, depozitate, distribuite și vândute fără restricții pentru o perioadă de până la 3 ani de la data fabricației lor. Anvelopele își păstrează toate proprietățile legate de siguranță și utilizare.

    ?
    Anul de fabricație al anvelopelor:
    Do 3 lat
  • ?
    Oznaczenia opon:
    MFS
  • Eticheta anvelopei (eticheta UE) – este o marcă oficială introdusă pe teritoriul Uniunii Europene, care oferă informații despre principalii parametri și impactul anvelopei asupra siguranței și mediului.

    ?
    Etichetă:
    D D 72 dB
3 049,00 PLN brut
Preț de listă:
pentru szt.
SezonAnvelope Hankook VENTUS EVO K137 245/40 R18 97Y

Anvelope Hankook VENTUS EVO K137 245/40 R18 97Y

  • Dimensiunea anvelopelor: aceasta este marcarea dimensiunii anvelopei, de exemplu 225/45 R18:

    • 225 – lățimea anvelopei în milimetri,

    • 45 – indicele procentual al profilului, adică înălțimea flancului anvelopei reprezintă 45% din lățimea acesteia,

    • R – indică construcția radială a anvelopei,

    • 18 – diametrul interior al anvelopei (dimensiunea jantei), exprimat în inci.

    ?
    Dimensiunea anvelopei:
    245/40 R18
  • Indicele de viteză este o marcă literă care indică viteza maximă la care anvelopa poate funcționa în siguranță, menținând sarcina admisă. Conform legii, anvelopa trebuie să aibă cel puțin indicele de viteză (și de sarcină) recomandat de producătorul autoturismului. Se pot monta anvelope cu un indice de viteză mai mare, lucru adesea permis de producătorul mașinii.

    ?
    Indice de viteză:
    Y - 300 km/h
  • Indicele de sarcină (indicele de încărcare) este un indicator numeric care specifică sarcina maximă admisă pe care o poate suporta o anvelopă la presiunea recomandată și în limita indicelui său de viteză. Fiecare valoare a indicelui numeric de sarcină corespunde unei mase specifice (exprimată în kilograme), de exemplu 91 înseamnă 615 kg.

    ?
    Indice de încărcare:
    97 - 730 kg
  • Sezonul anvelopei: indică condițiile meteorologice pentru care au fost concepute compusul de cauciuc și profilul benzii de rulare. De vară, de iarnă sau pentru toate anotimpurile. Un compromis între anvelopele de vară și cele de iarnă; se comportă bine în diverse condiții climatice, dar în climă extrem de caldă sau de iarnă sunt considerabil inferioare anvelopelor dedicate.

    ?
    Sezon:
    Letnie
  • Pe teritoriul Poloniei se aplică standardul PN-C94300 „Anvelope – ambalare, depozitare și transport”. Conform prevederilor acestuia, anvelopele pot fi introduse pe piață, depozitate, distribuite și vândute fără restricții pentru o perioadă de până la 3 ani de la data fabricației lor. Anvelopele își păstrează toate proprietățile legate de siguranță și utilizare.

    ?
    Anul de fabricație al anvelopelor:
    Do 3 lat
  • ?
    Oznaczenia opon:
    XL
  • Eticheta anvelopei (eticheta UE) – este o marcă oficială introdusă pe teritoriul Uniunii Europene, care oferă informații despre principalii parametri și impactul anvelopei asupra siguranței și mediului.

    ?
    Etichetă:
    C A 70 dB
3 709,00 PLN brut
Preț de listă:
pentru szt.
SezonAnvelope Hankook Winter I*cept EVO2 W320A 275/40 R22 107V

Anvelope Hankook Winter I*cept EVO2 W320A 275/40 R22 107V

  • Dimensiunea anvelopelor: aceasta este marcarea dimensiunii anvelopei, de exemplu 225/45 R18:

    • 225 – lățimea anvelopei în milimetri,

    • 45 – indicele procentual al profilului, adică înălțimea flancului anvelopei reprezintă 45% din lățimea acesteia,

    • R – indică construcția radială a anvelopei,

    • 18 – diametrul interior al anvelopei (dimensiunea jantei), exprimat în inci.

    ?
    Dimensiunea anvelopei:
    275/40 R22
  • Indicele de viteză este o marcă literă care indică viteza maximă la care anvelopa poate funcționa în siguranță, menținând sarcina admisă. Conform legii, anvelopa trebuie să aibă cel puțin indicele de viteză (și de sarcină) recomandat de producătorul autoturismului. Se pot monta anvelope cu un indice de viteză mai mare, lucru adesea permis de producătorul mașinii.

    ?
    Indice de viteză:
    V - 240 km/h
  • Indicele de sarcină (indicele de încărcare) este un indicator numeric care specifică sarcina maximă admisă pe care o poate suporta o anvelopă la presiunea recomandată și în limita indicelui său de viteză. Fiecare valoare a indicelui numeric de sarcină corespunde unei mase specifice (exprimată în kilograme), de exemplu 91 înseamnă 615 kg.

    ?
    Indice de încărcare:
    107 - 975 kg
  • Sezonul anvelopei: indică condițiile meteorologice pentru care au fost concepute compusul de cauciuc și profilul benzii de rulare. De vară, de iarnă sau pentru toate anotimpurile. Un compromis între anvelopele de vară și cele de iarnă; se comportă bine în diverse condiții climatice, dar în climă extrem de caldă sau de iarnă sunt considerabil inferioare anvelopelor dedicate.

    ?
    Sezon:
    Zimowe
  • Pe teritoriul Poloniei se aplică standardul PN-C94300 „Anvelope – ambalare, depozitare și transport”. Conform prevederilor acestuia, anvelopele pot fi introduse pe piață, depozitate, distribuite și vândute fără restricții pentru o perioadă de până la 3 ani de la data fabricației lor. Anvelopele își păstrează toate proprietățile legate de siguranță și utilizare.

    ?
    Anul de fabricație al anvelopelor:
    Do 3 lat
  • ?
    Oznaczenia opon:
    Sound Absorber, MFS, SUV, XL, AO
  • Eticheta anvelopei (eticheta UE) – este o marcă oficială introdusă pe teritoriul Uniunii Europene, care oferă informații despre principalii parametri și impactul anvelopei asupra siguranței și mediului.

    ?
    Etichetă:
    C C 73 dB
4 739,00 PLN brut
Preț de listă:
pentru szt.
SezonAnvelope Hankook Dynapro AT2 RF11 MFS RWL 235/65 R17 104T

Anvelope Hankook Dynapro AT2 RF11 MFS RWL 235/65 R17 104T

  • Dimensiunea anvelopelor: aceasta este marcarea dimensiunii anvelopei, de exemplu 225/45 R18:

    • 225 – lățimea anvelopei în milimetri,

    • 45 – indicele procentual al profilului, adică înălțimea flancului anvelopei reprezintă 45% din lățimea acesteia,

    • R – indică construcția radială a anvelopei,

    • 18 – diametrul interior al anvelopei (dimensiunea jantei), exprimat în inci.

    ?
    Dimensiunea anvelopei:
    235/65 R17
  • Indicele de viteză este o marcă literă care indică viteza maximă la care anvelopa poate funcționa în siguranță, menținând sarcina admisă. Conform legii, anvelopa trebuie să aibă cel puțin indicele de viteză (și de sarcină) recomandat de producătorul autoturismului. Se pot monta anvelope cu un indice de viteză mai mare, lucru adesea permis de producătorul mașinii.

    ?
    Indice de viteză:
    T - 190 km/h
  • Indicele de sarcină (indicele de încărcare) este un indicator numeric care specifică sarcina maximă admisă pe care o poate suporta o anvelopă la presiunea recomandată și în limita indicelui său de viteză. Fiecare valoare a indicelui numeric de sarcină corespunde unei mase specifice (exprimată în kilograme), de exemplu 91 înseamnă 615 kg.

    ?
    Indice de încărcare:
    104 - 900 kg
  • Sezonul anvelopei: indică condițiile meteorologice pentru care au fost concepute compusul de cauciuc și profilul benzii de rulare. De vară, de iarnă sau pentru toate anotimpurile. Un compromis între anvelopele de vară și cele de iarnă; se comportă bine în diverse condiții climatice, dar în climă extrem de caldă sau de iarnă sunt considerabil inferioare anvelopelor dedicate.

    ?
    Sezon:
    Wielosezonowe
  • Pe teritoriul Poloniei se aplică standardul PN-C94300 „Anvelope – ambalare, depozitare și transport”. Conform prevederilor acestuia, anvelopele pot fi introduse pe piață, depozitate, distribuite și vândute fără restricții pentru o perioadă de până la 3 ani de la data fabricației lor. Anvelopele își păstrează toate proprietățile legate de siguranță și utilizare.

    ?
    Anul de fabricație al anvelopelor:
    Do 3 lat
  • ?
    Oznaczenia opon:
    MFS, RWL
  • Eticheta anvelopei (eticheta UE) – este o marcă oficială introdusă pe teritoriul Uniunii Europene, care oferă informații despre principalii parametri și impactul anvelopei asupra siguranței și mediului.

    ?
    Etichetă:
    D D 72 dB
4 759,00 PLN brut
Preț de listă:
pentru szt.
SezonAnvelope Hankook Dynapro HP2 RA33D 285/40 R22 110H

Anvelope Hankook Dynapro HP2 RA33D 285/40 R22 110H

  • Dimensiunea anvelopelor: aceasta este marcarea dimensiunii anvelopei, de exemplu 225/45 R18:

    • 225 – lățimea anvelopei în milimetri,

    • 45 – indicele procentual al profilului, adică înălțimea flancului anvelopei reprezintă 45% din lățimea acesteia,

    • R – indică construcția radială a anvelopei,

    • 18 – diametrul interior al anvelopei (dimensiunea jantei), exprimat în inci.

    ?
    Dimensiunea anvelopei:
    285/40 R22
  • Indicele de viteză este o marcă literă care indică viteza maximă la care anvelopa poate funcționa în siguranță, menținând sarcina admisă. Conform legii, anvelopa trebuie să aibă cel puțin indicele de viteză (și de sarcină) recomandat de producătorul autoturismului. Se pot monta anvelope cu un indice de viteză mai mare, lucru adesea permis de producătorul mașinii.

    ?
    Indice de viteză:
    H - 210 km/h
  • Indicele de sarcină (indicele de încărcare) este un indicator numeric care specifică sarcina maximă admisă pe care o poate suporta o anvelopă la presiunea recomandată și în limita indicelui său de viteză. Fiecare valoare a indicelui numeric de sarcină corespunde unei mase specifice (exprimată în kilograme), de exemplu 91 înseamnă 615 kg.

    ?
    Indice de încărcare:
    110 - 1060 kg
  • Sezonul anvelopei: indică condițiile meteorologice pentru care au fost concepute compusul de cauciuc și profilul benzii de rulare. De vară, de iarnă sau pentru toate anotimpurile. Un compromis între anvelopele de vară și cele de iarnă; se comportă bine în diverse condiții climatice, dar în climă extrem de caldă sau de iarnă sunt considerabil inferioare anvelopelor dedicate.

    ?
    Sezon:
    Letnie
  • Pe teritoriul Poloniei se aplică standardul PN-C94300 „Anvelope – ambalare, depozitare și transport”. Conform prevederilor acestuia, anvelopele pot fi introduse pe piață, depozitate, distribuite și vândute fără restricții pentru o perioadă de până la 3 ani de la data fabricației lor. Anvelopele își păstrează toate proprietățile legate de siguranță și utilizare.

    ?
    Anul de fabricație al anvelopelor:
    Do 3 lat
  • ?
    Oznaczenia opon:
    MFS, XL
  • Eticheta anvelopei (eticheta UE) – este o marcă oficială introdusă pe teritoriul Uniunii Europene, care oferă informații despre principalii parametri și impactul anvelopei asupra siguranței și mediului.

    ?
    Etichetă:
    C B 71 dB
7 019,00 PLN brut
Preț de listă:
pentru szt.
pixel