Felgi GMP Italia

Model: ATOM
2 956,00 PLN / komplet (4szt.) brut
pentru
komplet (4szt.)
brut
739,00 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:17"
- Lățime:7.5"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:35
- Capacitate de încărcare [kg]:750
- Variantă (lățime):4 identice
Felgi SDT Stahlrader

Model: SDT220329
229,00 PLN / szt. brut
pentru
szt.
brut
- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:6.0"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:50
- Capacitate de încărcare [kg]:950
felgi RacingLine

Model: MR532
3 259,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
814,75 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:19"
- Lățime:9.5"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:45
- Capacitate de încărcare [kg]:850
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine

Model: MR532
3 597,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
899,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:19"
- Lățime:8.5"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:40
- Capacitate de încărcare [kg]:850
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine

Model: B1048
2 096,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
524,00 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:7.0"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:40
- Capacitate de încărcare [kg]:675
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine

Model: B5762
1 838,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
459,50 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:15"
- Lățime:6.0"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:40
- Capacitate de încărcare [kg]:620
- Variantă (lățime):4 identice
Felgi Haxer

Model: HX035
2 548,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
637,00 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:17"
- Lățime:7.5"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:40
- Capacitate de încărcare [kg]:690
- Variantă (lățime):4 identice
Felgi Haxer

Model: HX035
2 548,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
637,00 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:17"
- Lățime:7.5"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:40
- Capacitate de încărcare [kg]:690
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine

Model: Y1274
2 329,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
582,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:17"
- Lățime:6.5"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:45
- Capacitate de încărcare [kg]:750
- Variantă (lățime):4 identice
Felgi GMP Italia

Model: QSTAR
3 388,00 PLN / komplet (4szt.) brut
pentru
komplet (4szt.)
brut
847,00 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:18"
- Lățime:7.5"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:45
- Capacitate de încărcare [kg]:900
- Variantă (lățime):4 identice
Felgi GMP Italia

Model: REBEL
4 508,00 PLN / komplet (4szt.) brut
pentru
komplet (4szt.)
brut
1 127,00 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:19"
- Lățime:8.5"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:45
- Capacitate de încărcare [kg]:800
- Variantă (lățime):4 identice
Felgi GMP Italia

Model: CARTESIO
4 296,00 PLN / komplet (4szt.) brut
pentru
komplet (4szt.)
brut
1 074,00 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:19"
- Lățime:8.0"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:35
- Capacitate de încărcare [kg]:700
- Variantă (lățime):4 identice
Felgi GMP Italia

Model: CARTESIO
4 296,00 PLN / komplet (4szt.) brut
pentru
komplet (4szt.)
brut
1 074,00 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:19"
- Lățime:8.0"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:43
- Capacitate de încărcare [kg]:700
- Variantă (lățime):4 identice
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
7 408,00 PLN / komplet (4szt.) brut
pentru
komplet (4szt.)
brut
1 852,00 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:22"
- Lățime:10.0"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:20
- Capacitate de încărcare [kg]:875
- Variantă (lățime):4 identice
Felgi GMP Italia

Model: REBEL
4 348,00 PLN / komplet (4szt.) brut
pentru
komplet (4szt.)
brut
1 087,00 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:19"
- Lățime:8.5"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:25
- Capacitate de încărcare [kg]:800
- Variantă (lățime):4 identice
Felgi GMP Italia

Model: MENTOR
2 956,00 PLN / komplet (4szt.) brut
pentru
komplet (4szt.)
brut
739,00 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:17"
- Lățime:7.0"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:45
- Capacitate de încărcare [kg]:750
- Variantă (lățime):4 identice
Felgi GMP Italia

Model: QSTAR
3 632,00 PLN / komplet (4szt.) brut
pentru
komplet (4szt.)
brut
908,00 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:18"
- Lățime:8.0"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:35
- Capacitate de încărcare [kg]:900
- Variantă (lățime):4 identice
Felgi GMP Italia

Model: FENDER
3 868,00 PLN / komplet (4szt.) brut
pentru
komplet (4szt.)
brut
967,00 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:19"
- Lățime:8.0"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:43
- Capacitate de încărcare [kg]:750
- Variantă (lățime):4 identice
Felgi GMP Italia

Model: STELLAR
3 776,00 PLN / komplet (4szt.) brut
pentru
komplet (4szt.)
brut
944,00 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:19"
- Lățime:8.5"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:45
- Capacitate de încărcare [kg]:750
- Variantă (lățime):4 identice
Felgi GMP Italia

Model: LUNICA
4 188,00 PLN / komplet (4szt.) brut
pentru
komplet (4szt.)
brut
1 047,00 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:19"
- Lățime:8.0"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:45
- Capacitate de încărcare [kg]:800
- Variantă (lățime):4 identice




Design modern
Potrivire perfectă
Durabilitate ridicată
Livrare gratuită în termen de 24 de ore
Proiect individual
Îngrijitor dedicat









