marka niezdefiniowana

Model: Continental 225/75 R16 + Felgi BK562 MB 6x130
6 380,00 PLN / komplet (4szt.) brut
pentru
komplet (4szt.)
brut
- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:7.0"
- Pasul șuruburilor:6x130
- ET:55
- Variantă (lățime):4 identice
- Dimensiunea anvelopei:225/75 R16
- Indice de viteză:R - 170 km/h
- Indice de încărcare:121 - 1450 kg
- Sezon:Zimowe
- Anul de fabricație al anvelopelor:2025
- Etichetă:C B 73 dB
marka niezdefiniowana

Model: Nokian 225/75 R16 + Felgi BK562 MB 6x130
6 001,00 PLN / komplet (4szt.) brut
pentru
komplet (4szt.)
brut
- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:7.0"
- Pasul șuruburilor:6x130
- ET:55
- Variantă (lățime):4 identice
- Dimensiunea anvelopei:225/75 R16
- Indice de viteză:R - 170 km/h
- Indice de încărcare:121 - 1450 kg
- Sezon:Zimowe
- Anul de fabricație al anvelopelor:2025
- Oznaczenia opon:C
- Etichetă:C B 73 dB
marka niezdefiniowana

Model: Pirelli 235/65 R16 + Felgi BK562 MB 6x130
6 157,00 PLN / komplet (4szt.) brut
pentru
komplet (4szt.)
brut
- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:7.0"
- Pasul șuruburilor:6x130
- ET:55
- Variantă (lățime):4 identice
- Dimensiunea anvelopei:235/65 R16
- Indice de viteză:R - 170 km/h
- Indice de încărcare:115 - 1215 kg
- Sezon:Zimowe
- Anul de fabricație al anvelopelor:2025
- Etichetă:C C 73 dB
marka niezdefiniowana

Model: Hankook 205/75 R16 + Felgi BK562 MB 6x130
4 994,00 PLN / komplet (4szt.) brut
pentru
komplet (4szt.)
brut
- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:7.0"
- Pasul șuruburilor:6x130
- ET:55
- Variantă (lățime):4 identice
- Dimensiunea anvelopei:205/75 R16
- Indice de viteză:R - 170 km/h
- Indice de încărcare:110 - 1060 kg
- Sezon:Zimowe
- Anul de fabricație al anvelopelor:2026
- Etichetă:E C 73 dB
marka niezdefiniowana

Model: Kormoran 205/75 R16 + Felgi BK562 MB 6x130
4 602,00 PLN / komplet (4szt.) brut
pentru
komplet (4szt.)
brut
- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:7.0"
- Pasul șuruburilor:6x130
- ET:55
- Variantă (lățime):4 identice
- Dimensiunea anvelopei:205/75 R16
- Indice de viteză:R - 170 km/h
- Indice de încărcare:110 - 1060 kg
- Sezon:Zimowe
- Anul de fabricație al anvelopelor:2026
- Etichetă:D C 73 dB
marka niezdefiniowana

Model: Michelin 205/75 R16 + Felgi BK562 MB 6x130
5 660,00 PLN / komplet (4szt.) brut
pentru
komplet (4szt.)
brut
- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:7.0"
- Pasul șuruburilor:6x130
- ET:55
- Variantă (lățime):4 identice
- Dimensiunea anvelopei:205/75 R16
- Indice de viteză:R - 170 km/h
- Indice de încărcare:110 - 1060 kg
- Sezon:Zimowe
- Anul de fabricație al anvelopelor:2026
- Etichetă:C B 71 dB
marka niezdefiniowana

Model: Nokian 205/75 R16 + Felgi BK562 MB 6x130
5 176,00 PLN / komplet (4szt.) brut
pentru
komplet (4szt.)
brut
- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:7.0"
- Pasul șuruburilor:6x130
- ET:55
- Variantă (lățime):4 identice
- Dimensiunea anvelopei:205/75 R16
- Indice de viteză:R - 170 km/h
- Indice de încărcare:113 - 1150 kg
- Sezon:Zimowe
- Anul de fabricație al anvelopelor:2026
- Oznaczenia opon:C
- Etichetă:C B 73 dB
marka niezdefiniowana

Model: Continental 205/75 R16 + Felgi BK562 MB 6x130
5 596,00 PLN / komplet (4szt.) brut
pentru
komplet (4szt.)
brut
- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:7.0"
- Pasul șuruburilor:6x130
- ET:55
- Variantă (lățime):4 identice
- Dimensiunea anvelopei:205/75 R16
- Indice de viteză:R - 170 km/h
- Indice de încărcare:110 - 1060 kg
- Sezon:Zimowe
- Anul de fabricație al anvelopelor:2026
- Etichetă:C B 73 dB
marka niezdefiniowana

Model: Bridgestone 205/75 R16 + Felgi BK562 MB 6x130
5 423,00 PLN / komplet (4szt.) brut
pentru
komplet (4szt.)
brut
- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:7.0"
- Pasul șuruburilor:6x130
- ET:55
- Variantă (lățime):4 identice
- Dimensiunea anvelopei:205/75 R16
- Indice de viteză:R - 170 km/h
- Indice de încărcare:110 - 1060 kg
- Sezon:Zimowe
- Anul de fabricație al anvelopelor:2026
- Oznaczenia opon:ENLITEN
- Etichetă:C A 72 dB
marka niezdefiniowana

Model: Bridgestone 225/65 R16 + Felgi BK562 MB 6x130
5 875,00 PLN / komplet (4szt.) brut
pentru
komplet (4szt.)
brut
- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:7.0"
- Pasul șuruburilor:6x130
- ET:55
- Variantă (lățime):4 identice
- Dimensiunea anvelopei:225/65 R16
- Indice de viteză:R - 170 km/h
- Indice de încărcare:112 - 1120 kg
- Sezon:Zimowe
- Anul de fabricație al anvelopelor:2026
- Oznaczenia opon:ENLITEN
- Etichetă:C A 72 dB
marka niezdefiniowana

Model: Hankook 225/65 R16 + Felgi BK562 MB 6x130
5 337,00 PLN / komplet (4szt.) brut
pentru
komplet (4szt.)
brut
- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:7.0"
- Pasul șuruburilor:6x130
- ET:55
- Variantă (lățime):4 identice
- Dimensiunea anvelopei:225/65 R16
- Indice de viteză:R - 170 km/h
- Indice de încărcare:112 - 1120 kg
- Sezon:Zimowe
- Anul de fabricație al anvelopelor:2026
- Etichetă:D C 73 dB
marka niezdefiniowana

Model: Kormoran 225/65 R16 + Felgi BK562 MB 6x130
4 772,00 PLN / komplet (4szt.) brut
pentru
komplet (4szt.)
brut
- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:7.0"
- Pasul șuruburilor:6x130
- ET:55
- Variantă (lățime):4 identice
- Dimensiunea anvelopei:225/65 R16
- Indice de viteză:R - 170 km/h
- Indice de încărcare:112 - 1120 kg
- Sezon:Zimowe
- Anul de fabricație al anvelopelor:2026
- Etichetă:D C 73 dB
marka niezdefiniowana

Model: Nokian 225/65 R16 + Felgi BK562 MB 6x130
5 463,00 PLN / komplet (4szt.) brut
pentru
komplet (4szt.)
brut
- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:7.0"
- Pasul șuruburilor:6x130
- ET:55
- Variantă (lățime):4 identice
- Dimensiunea anvelopei:225/65 R16
- Indice de viteză:R - 170 km/h
- Indice de încărcare:112 - 1120 kg
- Sezon:Zimowe
- Anul de fabricație al anvelopelor:2025
- Etichetă:C D 73 dB
marka niezdefiniowana

Model: Michelin 225/65 R16 + Felgi BK562 MB 6x130
6 214,00 PLN / komplet (4szt.) brut
pentru
komplet (4szt.)
brut
- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:7.0"
- Pasul șuruburilor:6x130
- ET:55
- Variantă (lățime):4 identice
- Dimensiunea anvelopei:225/65 R16
- Indice de viteză:R - 170 km/h
- Indice de încărcare:112 - 1120 kg
- Sezon:Zimowe
- Anul de fabricație al anvelopelor:2026
- Etichetă:E B 71 dB
marka niezdefiniowana

Model: Continental 225/65 R16 + Felgi BK562 MB 6x130
6 182,00 PLN / komplet (4szt.) brut
pentru
komplet (4szt.)
brut
- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:7.0"
- Pasul șuruburilor:6x130
- ET:55
- Variantă (lățime):4 identice
- Dimensiunea anvelopei:225/65 R16
- Indice de viteză:R - 170 km/h
- Indice de încărcare:112 - 1120 kg
- Sezon:Zimowe
- Anul de fabricație al anvelopelor:2026
- Etichetă:C B 73 dB
marka niezdefiniowana

Model: Pirelli 225/65 R16 + Felgi BK562 MB 6x130
6 307,00 PLN / komplet (4szt.) brut
pentru
komplet (4szt.)
brut
- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:7.0"
- Pasul șuruburilor:6x130
- ET:55
- Variantă (lățime):4 identice
- Dimensiunea anvelopei:225/65 R16
- Indice de viteză:R - 170 km/h
- Indice de încărcare:112 - 1120 kg
- Sezon:Zimowe
- Anul de fabricație al anvelopelor:2025
- Etichetă:C A 73 dB
felgi RacingLine

Model: YF6153
2 649,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
662,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:7.0"
- Pasul șuruburilor:6x130
- ET:50
- Capacitate de încărcare [kg]:1200
- Variantă (lățime):4 identice
Felgi SDT Stahlrader

Model: SDT264662
219,00 PLN / szt. brut
pentru
szt.
brut
- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:6.5"
- Pasul șuruburilor:6x130
- ET:54
- Capacitate de încărcare [kg]:1250
felgi RacingLine
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: B3025
2 644,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
661,00 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:6.5"
- Pasul șuruburilor:6x130
- ET:54
- Capacitate de încărcare [kg]:1400
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine

Model: B3023
2 644,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
661,00 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:6.5"
- Pasul șuruburilor:6x130
- ET:54
- Capacitate de încărcare [kg]:1400
- Variantă (lățime):4 identice




Design modern
Potrivire perfectă
Durabilitate ridicată
Livrare gratuită în termen de 24 de ore
Proiect individual
Îngrijitor dedicat









