felgi RacingLine

Model: B5253
2 096,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
524,00 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:7.0"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:40
- Capacitate de încărcare [kg]:690
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: B5920
2 497,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
624,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:17"
- Lățime:7.0"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:35
- Capacitate de încărcare [kg]:620
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine

Model: B1134
2 096,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
524,00 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:6.5"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:50
- Capacitate de încărcare [kg]:640
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine

Model: TL0400
2 096,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
524,00 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:6.5"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:40
- Capacitate de încărcare [kg]:690
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine

Model: L1485
2 997,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
749,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:18"
- Lățime:7.0"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:40
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine

Model: A5832
2 997,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
749,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:18"
- Lățime:7.0"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:40
- Capacitate de încărcare [kg]:690
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine

Model: FE224
2 497,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
624,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:17"
- Lățime:7.0"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:35
- Capacitate de încărcare [kg]:600
- Variantă (lățime):4 identice
Felgi Haxer

Model: HX035
3 048,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
762,00 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:18"
- Lățime:8.0"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:40
- Capacitate de încărcare [kg]:700
- Variantă (lățime):4 identice
Felgi Haxer

Model: HX035
3 048,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
762,00 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:18"
- Lățime:8.0"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:40
- Capacitate de încărcare [kg]:700
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine

Model: Y0136
2 497,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
624,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:17"
- Lățime:7.5"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:40
- Capacitate de încărcare [kg]:690
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine

Model: B5812
2 497,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
624,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:17"
- Lățime:7.5"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:40
- Capacitate de încărcare [kg]:690
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine

Model: B5812
2 497,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
624,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:17"
- Lățime:7.5"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:40
- Capacitate de încărcare [kg]:690
- Variantă (lățime):4 identice
Felgi Haxer

Model: HX042
3 048,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
762,00 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:18"
- Lățime:8.0"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:40
- Capacitate de încărcare [kg]:765
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine

Model: B1518
2 096,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
524,00 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:6.5"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:41
- Capacitate de încărcare [kg]:620
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: B1110
2 096,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
524,00 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:6.5"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:50
- Capacitate de încărcare [kg]:690
- Variantă (lățime):4 identice
Felgi SDT Stahlrader
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: SDT81609
189,00 PLN / szt. brut
pentru
szt.
brut
- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:6.5"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:40
felgi RacingLine

Model: B5812
2 997,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
749,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:18"
- Lățime:8.0"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:40
- Capacitate de încărcare [kg]:700
- Variantă (lățime):4 identice
Felgi Haxer

Model: B5812
2 997,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
749,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:18"
- Lățime:8.0"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:40
- Capacitate de încărcare [kg]:700
- Variantă (lățime):4 identice
Felgi SDT Stahlrader
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: SDT81518
247,00 PLN / szt. brut
pentru
szt.
brut
- Dimensiunea jantelor:17"
- Lățime:7.0"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:35
felgi RacingLine

Model: B1699
2 997,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
749,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:18"
- Lățime:7.5"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:40
- Capacitate de încărcare [kg]:690
- Variantă (lățime):4 identice




Design modern
Potrivire perfectă
Durabilitate ridicată
Livrare gratuită în termen de 24 de ore
Proiect individual
Îngrijitor dedicat









