felgi RacingLine

Model: I0257
2 497,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
624,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:17"
- Lățime:7.5"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:42
- Capacitate de încărcare [kg]:690
- Variantă (lățime):4 identice
Toyota OE

Model: PW457-42000
1 999,00 PLN / komplet (4szt.) brut
pentru
komplet (4szt.)
brut
499,75 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:17"
- Lățime:7.0"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:35
- Orificiu de centrare:67.1
- Variantă (lățime):4 identice
MAK

Model: HIGHLANDS
2 498,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
624,50 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:17"
- Lățime:7.0"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:50
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine
La vânzare

Model: RA6088
Preț obișnuit: 2 997,00 PLN brut2 509,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
Cel mai mic preț al produsului în cele 30 de zile anterioare introducerii reducerii: 2 799,00 PLN627,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:18"
- Lățime:8.0"
- Pasul șuruburilor:6x114.3
- ET:40
- Orificiu de centrare:67.1
- Variantă (lățime):4 identice
Smitherim

Model: SM22
16 551,00 PLN / komplet (4szt.) brut
pentru
komplet (4szt.)
brut
- Dimensiunea jantelor:21"
- Lățime:8.0"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:40
- Tehnologia de producție:Forged
- Capacitate de încărcare [kg]:950
- Variantă (lățime):4 identice
Smitherim

Model: SM01
13 894,00 PLN / komplet (4szt.) brut
pentru
komplet (4szt.)
brut
- Dimensiunea jantelor:21"
- Lățime:8.0"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:40
- Tehnologia de producție:Forged
- Capacitate de încărcare [kg]:850
- Variantă (lățime):4 identice
Felgi Haxer

Model: HX024F
3 048,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
762,00 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:18"
- Lățime:8.0"
- Pasul șuruburilor:5x108
- ET:40
- Capacitate de încărcare [kg]:765
- Variantă (lățime):4 identice
Smitherim
Vânzare

Model: YF5694
436,50 PLN / szt. brut
pentru
szt.
brut
- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:6.5"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:40
- Capacitate de încărcare [kg]:620
- Variantă (lățime):4 identice
Smitherim
Vânzare

Model: YF5694
436,50 PLN / szt. brut
pentru
szt.
brut
- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:6.5"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:40
- Capacitate de încărcare [kg]:620
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine

Model: A1025
2 949,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
737,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:17"
- Lățime:7.5"
- Pasul șuruburilor:4x100
- ET:35
- Capacitate de încărcare [kg]:650
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine

Model: D1926
3 597,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
899,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:19"
- Lățime:7.5"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:51
- Capacitate de încărcare [kg]:690
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: B1927
3 597,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
899,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:19"
- Lățime:7.5"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:51
- Capacitate de încărcare [kg]:690
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine

Model: BY479
1 798,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
449,50 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:13"
- Lățime:6.0"
- Pasul șuruburilor:4x100
- ET:30
- Capacitate de încărcare [kg]:350
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine

Model: B1242
1 838,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
459,50 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:15"
- Lățime:6.0"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:40
- Capacitate de încărcare [kg]:690
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine

Model: H4101
3 597,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
899,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:19"
- Lățime:8.5"
- Pasul șuruburilor:5x108
- ET:40
- Capacitate de încărcare [kg]:735
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine

Model: B5567
2 497,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
624,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:17"
- Lățime:7.0"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:48
- Capacitate de încărcare [kg]:690
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine

Model: FE190
2 997,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
749,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:18"
- Lățime:7.5"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:51
- Capacitate de încărcare [kg]:660
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: D1926
2 997,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
749,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:18"
- Lățime:7.5"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:51
- Capacitate de încărcare [kg]:690
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine

Model: B1059
2 497,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
624,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:17"
- Lățime:8.0"
- Pasul șuruburilor:5x108
- ET:42
- Variantă (lățime):4 identice
Felgi Haxer

Model: HX036
2 599,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
649,75 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:17"
- Lățime:8.0"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:38
- Capacitate de încărcare [kg]:705
- Variantă (lățime):4 identice




Design modern
Potrivire perfectă
Durabilitate ridicată
Livrare gratuită în termen de 24 de ore
Proiect individual
Îngrijitor dedicat









