felgi RacingLine
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: YF5719
3 597,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
899,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:19"
- Lățime:8.5"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:38
- Capacitate de încărcare [kg]:765
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: YF5719
3 597,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
899,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:19"
- Lățime:8.5"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:38
- Capacitate de încărcare [kg]:765
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: L1664
2 497,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
624,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:17"
- Lățime:7.5"
- Pasul șuruburilor:5x110
- ET:33
- Capacitate de încărcare [kg]:690
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: FBX034
3 148,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
787,00 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:17"
- Lățime:8.5"
- Pasul șuruburilor:6x139.7
- ET:12
- Capacitate de încărcare [kg]:800
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: B5909
5 197,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
1 299,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:21"
- Lățime:9.0"
- Lățime Spate:10.0"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:48
- ET spate:64
- Capacitate de încărcare [kg]:955
- Variantă (lățime):Mixte
felgi RacingLine
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: FBX345
3 597,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
899,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:19"
- Lățime:7.5"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:51
- Capacitate de încărcare [kg]:850
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: B1803
3 597,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
899,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:19"
- Lățime:8.5"
- Lățime Spate:10.0"
- Pasul șuruburilor:5x120
- ET:20
- Capacitate de încărcare [kg]:740
- Variantă (lățime):Mixte
felgi RacingLine
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: YS214
3 597,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
899,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:19"
- Lățime:8.5"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:38
- Capacitate de încărcare [kg]:750
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: A5915
5 197,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
1 299,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:21"
- Lățime:8.5"
- Lățime Spate:10.0"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:32
- ET spate:46
- Capacitate de încărcare [kg]:955
- Variantă (lățime):Mixte
Volkswagen OE
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: 3Q0601027C
159,00 PLN / szt. brut
pentru
szt.
brut
- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:6.5"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:41
felgi RacingLine
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: BK632
2 549,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
637,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:17"
- Lățime:8.0"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:35
- Capacitate de încărcare [kg]:690
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: YF0446
2 997,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
749,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:18"
- Lățime:8.0"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:45
- Capacitate de încărcare [kg]:690
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: B1808
3 597,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
899,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:19"
- Lățime:8.5"
- Pasul șuruburilor:5x108
- ET:45
- Capacitate de încărcare [kg]:725
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: B5318
3 597,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
899,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:19"
- Lățime:8.0"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:43
- Capacitate de încărcare [kg]:765
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: B1048
4 497,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
1 124,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:20"
- Lățime:8.5"
- Lățime Spate:9.5"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:43
- Capacitate de încărcare [kg]:850
- Variantă (lățime):Mixte
felgi RacingLine
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: I5598
5 197,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
1 299,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:21"
- Lățime:9.5"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:31
- Capacitate de încărcare [kg]:900
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: YF5700
2 497,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
624,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:17"
- Lățime:7.0"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:48.5
- Capacitate de încărcare [kg]:690
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: YF1150
2 997,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
749,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:18"
- Lățime:8.0"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:40
- Capacitate de încărcare [kg]:690
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: YF0443
2 997,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
749,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:18"
- Lățime:8.0"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:40
- Capacitate de încărcare [kg]:690
- Variantă (lățime):4 identice
GT Fusion
Cel mai bine vândut produs al nostru
Vânzare
2 997,00 PLN brutCel mai mic preț cu 30 de zile înainte de reducere2 847,20 PLN / set (4 buc.) brut

Model: I5572
pentru
set (4 buc.)
brut
711,80 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:18"
- Lățime:8.0"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:40
- Variantă (lățime):4 identice




Design modern
Potrivire perfectă
Durabilitate ridicată
Livrare gratuită în termen de 24 de ore
Proiect individual
Îngrijitor dedicat









