felgi RacingLine
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: IN292
3 597,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
899,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:19"
- Lățime:8.0"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:27
- Capacitate de încărcare [kg]:765
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: E236
2 997,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
749,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:18"
- Lățime:8.0"
- Pasul șuruburilor:5x115
- ET:41
- Capacitate de încărcare [kg]:690
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: I0293
4 497,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
1 124,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:20"
- Lățime:8.5"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:25
- Capacitate de încărcare [kg]:765
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: D2019
2 497,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
624,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:17"
- Lățime:7.5"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:45
- Capacitate de încărcare [kg]:725
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: B1110
2 096,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
524,00 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:6.5"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:50
- Capacitate de încărcare [kg]:690
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine
Cel mai bine vândut produs al nostru
Recomandat

Model: B1794
2 399,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
599,75 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:8.0"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:11
- Capacitate de încărcare [kg]:675
- Variantă (lățime):4 identice
Felgi SDT Stahlrader
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: SDT81609
189,00 PLN / szt. brut
pentru
szt.
brut
- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:6.5"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:40
Felgi SDT Stahlrader
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: SDT81608
184,00 PLN / szt. brut
pentru
szt.
brut
- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:6.5"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:39
Felgi SDT Stahlrader
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: SDT81607
174,00 PLN / szt. brut
pentru
szt.
brut
- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:6.5"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:46
Felgi SDT Stahlrader
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: SDT81604
189,00 PLN / szt. brut
pentru
szt.
brut
- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:6.5"
- Pasul șuruburilor:5x108
- ET:50
Felgi SDT Stahlrader
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: SDT81602
189,00 PLN / szt. brut
pentru
szt.
brut
- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:6.5"
- Pasul șuruburilor:4x108
- ET:26
Felgi SDT Stahlrader
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: SDT81601
159,00 PLN / szt. brut
pentru
szt.
brut
- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:6.5"
- Pasul șuruburilor:4x108
- ET:20
Felgi SDT Stahlrader
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: SDT81600
249,00 PLN / szt. brut
pentru
szt.
brut
- Dimensiunea jantelor:16"
- Lățime:6.5"
- Pasul șuruburilor:4x100
- ET:37
Felgi SDT Stahlrader
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: SDT81598
179,00 PLN / szt. brut
pentru
szt.
brut
- Dimensiunea jantelor:15"
- Lățime:6.0"
- Pasul șuruburilor:4x100
- ET:40
Felgi SDT Stahlrader
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: SDT81597
189,00 PLN / szt. brut
pentru
szt.
brut
- Dimensiunea jantelor:15"
- Lățime:5.5"
- Pasul șuruburilor:4x100
- ET:45
felgi RacingLine
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: B2027
3 597,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
899,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:19"
- Lățime:7.5"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:40
- Capacitate de încărcare [kg]:690
- Variantă (lățime):4 identice
Felgi SDT Stahlrader
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: SDT81519
219,00 PLN / szt. brut
pentru
szt.
brut
- Dimensiunea jantelor:17"
- Lățime:7.0"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:40
Felgi SDT Stahlrader
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: SDT81518
247,00 PLN / szt. brut
pentru
szt.
brut
- Dimensiunea jantelor:17"
- Lățime:7.0"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:35
felgi RacingLine
Cel mai bine vândut produs al nostru
Vânzare

Model: YS214
3 478,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
869,50 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:19"
- Lățime:8.5"
- Pasul șuruburilor:5x114.3
- ET:40
- Capacitate de încărcare [kg]:750
- Variantă (lățime):4 identice
felgi RacingLine
Cel mai bine vândut produs al nostru

Model: I5163
2 997,00 PLN / set (4 buc.) brut
pentru
set (4 buc.)
brut
749,25 PLN / buc. brut- Dimensiunea jantelor:18"
- Lățime:8.0"
- Pasul șuruburilor:5x112
- ET:40
- Capacitate de încărcare [kg]:690
- Variantă (lățime):4 identice




Design modern
Potrivire perfectă
Durabilitate ridicată
Livrare gratuită în termen de 24 de ore
Proiect individual
Îngrijitor dedicat









