Felgi aluminiowe 17 cali

Felgi aluminiowe w rozmiarze 17"

Wyróżnij się z tłumu szarych i smutnych samochodów wokół Ciebie. Dadaj atrakcyjny, elegancki lub sportowy charakter Swoim "czterem kółkom". Sprzedawane przez nas felgi 17 calowe mają same zalety. Alufelgi są lżejsze, żywotniejsze, poprawiają chłodzenie. Oferta kolorystyczna naszych felg jest bardzo bogata i każdy bez wyjątku znajdzie coś dla siebie i swojego auta nawet jak jesteś posiadaczem samochodu z czasów PRL-u.

Felgi 17" od zaufanego i sprawdzonego producenta

Felgi 17-calowe do wszystkich modeli samochodów

Wyprodukować ładne felgi aluminiowe potrafi wielu producentów, jednak zachować przy tym wysokie właściwości jezdne i odpowiedni poziom bezpieczeństwa – tylko nieliczni. Kierując się jedynie wyglądem felg, łatwo popełnić błąd przy wyborze, który może nas kosztować w najlepszym wypadku utratę pieniędzy, a w niektórych przypadkach nawet zdrowia. Nie warto stawiać na najtańsze rozwiązania. Kupując w naszym sklepie mają Państwo pewność dokonania dobrego wyboru, który w połączeniu z odpowiednio dobranym rozmiarem felg zapewni bezpieczną jazdę i atrakcyjny wygląd auta.

Kierując się jedynie wyglądem, nawet eksperci mają problem z odróżnieniem oryginalnych felg, od marnych podróbek. Wybierając produkt, od którego zależy komfort prowadzenia pojazdu i nasze zdrowie, nie warto iść na ustępstwa. Należy wybrać alufelgi 17 calowe sprawdzonych i zaufanych producentów. Najlepsze jakościowo obręcze znajdą Państwo w naszym sklepie, gdzie sprzedajemy jedynie markowe, warte uwagi produkty.

Dostępne poniżej felgi 17 cali w połączeniu z nisko profilowymi oponami cechuje lepsza niż w przypadku mniejszych „braci” stabilność jazdy oraz doskonała sterowność, nawet przy wysokich prędkościach. Zapewniają przy tym niezwykle atrakcyjny wygląd, którego pozazdrości niejeden przechodzień czy kierowca w innym pojeździe. Są doskonałym wyborem dla osób stawiających na atrakcyjny wygląd, dobrą cenę i komfort jazdy.

Oznaczenia 17-calowych felg aluminiowych.

Każdy model posiada swoje oznaczenie, które jest nadawane przez producenta. Możesz je znaleźć na feldze, kartonie czy karcie produktu na naszym sklepie. Odczytać stamtąd możesz też parametry techniczne felgi aluminiowej, dzięki którym idealnie dopasujesz felgę do swojego samochodu.

Szczegółowe oznaczenie felg 17-calowych

Warto w tym kontekście przytoczyć szczegóły dotyczące parametrów:
[A] Rozmiar felgi - to średnica obręczy podawana w calach. Możliwe rozmiary są z góry założone przez producenta auta. Nie można stosować innych felg niż przewiduje producent.
[B] Szerokość obręczy - mierzona jest pomiędzy kołnierzami felgi i podawana jest w calach. Dobierając ogumienie do felgi należy wziąć pod uwagę ten parametr oraz zalecenia producenta auta.
[C] Rozstaw - określa ilość otworów montażowych oraz ich rozstaw mierzony w milimetrach. Dokładniej jest to średnica okręgu, na którym znajdują się środki otworów montażowych.
[D] ET - parametr ET inaczej offset, czy odsadzenie. Podawany jest w milimetrach i uzależniony jest od konkretnej szerokości felgi. Czym mniejszą wartość przyjmuje ET, tym felga jest bardziej wysunięta na zewnątrz.
[E] Otwór centralny felgi - jest to wymiar podawany w milimetrach i określa średnicę otworu centralnego felgi. Jeżeli auto posiada mniejszą średnicę piasty można zastosować pierścienie centrujące.
Model producenta - określa wygląd felgi. Jeżeli wpiszesz go w wyszukiwarkę sklepu to z łatwością znajdziesz dany model we wszystkich dostępnych na ten moment rozmiarach.


RacingLine – producent 17" felg aluminiowych.

RacingLine - amerykański producent felg 17-calowych

Poniżej znajduje się oferta felg aluminiowych w rozmiarze 17", które są wyprodukowane przez zaufanego producenta - firmę RacingLine. Od 2008 roku, czyli od początku naszej współpracy, staliśmy się czołowym dystrybutorem felg amerykańskiego producenta w Polsce. Wszystkie felgi poddawane są szczegółowym testom i kontrolom – jeszcze na etapie produkcji. Alufelgi RacingLine to produkty najwyższej jakości, więc każda 17 calowa alufelga posiada wysokie właściwości jezdne i bardzo dobrą jakość wykonania, co potwierdzają certyfikaty ISO/TS 16949, VIA JWL i pozytywne opinie klientów. Dodatkowo każdy produkt posiada długi okres gwarancji. Na wady powstałe z winy producenta jest to 36 miesięcy, a na powłokę lakierniczą, producent oferuje 12 miesięczny okres gwarancyjny.

pixel