Felgi Hyundai iX35 I (LM) - od 2009

Hyundai ix35 produkowany jest od 2000 roku. W Stanach Zjednoczonych model ten sprzedawany jest pod nazwą Hyundai Tucson. Stworzony został on na podstawie prototypu "ix-onic", projektantem był dawny stylista marki BMW - Thomas Buerkle. Przedrostek "ix" w nazwie oznacza auto terenowe.


Historia Hyundai ix35

Szeroka gama felg Aluminiowych do ALFA ROMEO. LadneFelgi.pl

Konkurentem tego modelu na rynku jest Kia Sportage i Toyota Rav4. Model ix35 jest zupełnie inny niż jego poprzednik. Z zewnątrz imponuje swoim wyglądem, ma innowacyjny sześciokątny grill i nowoczesne reflektory. Wnętrze tego auta jest zaprojektowane bardzo gustownie, ma ładną kierownicę i czytelne wskaźniki, a każdy przycisk podświetla się na kolor niebieski. Tył wyróżniają duże lampy i klapa bagażnika bardzo wyprofilowana. Hyundai ix35 cieszy się powodzeniem wśród kierowców, do największych pozytywów tego auta zalicza się: stosunkowo niska cena, duża przestrzeń bagażowa i pasażerska, wygodne siedzenia. Ponadto auto wydaje się być bardziej przestronne przez panoramiczne okno dachowe.


Felgi Hyundai ix35

Felgi do Hyundayi ix35 muszą być bardzo wytrzymałe. Alufelgi naszego producenta Racing Line spełniają wszystkie normy wytrzymałościowe. Felgi aluminiowe otrzymały certyfikaty ISO, ASO, VIA oraz JWL. W sprzedaży posiadamy dużą ilość modeli pasująych do Hyundayi ix35. rozmiary pasujące do tego modelu auta to felgi 16, 17 oraz felgi 18. W naszej ofercie znajdziesz taki wzór, który sprawi, że auto stanie się jeszcze bardziej atrakcyjne.


Jak wybrać odpowiednią średnicę felg do Hyundai IX35 SUV I?

Czy wiesz, że felgi aluminiowe do Hyundai IX35 SUV I (2010-) mają wpływ nie tylko na wygląd auta, ale też na jego osiągi i bezpieczeństwo? W naszym sklepie oferujemy szeroki asortyment felg, które idealnie dopasują się do Twojego Hyundai IX35.

Podczas wyboru felg, pierwszym krokiem jest zwrócenie uwagi na ich średnicę. Średnica felg do Hyundai IX35 SUV I wynosi od 16 do 20 cali. W naszej ofercie znajdziesz zarówno felgi 16 cali, jak i te większe, co pozwala na idealne dopasowanie do Twoich potrzeb i preferencji.

Wybierając felgi aluminiowe do Hyundai IX35 SUV I (2010-) warto także zwrócić uwagę na szerokość alufelgi. W naszym asortymencie znajdziesz felgi o szerokości od 6.0 do 9.0 cali. Szerokość alufelgi wpływa na stabilność pojazdu, dlatego ważne jest, by była ona dobrana odpowiednio do wymiarów opon.

Rozstaw śrub to kolejny kluczowy parametr przy wyborze felg. Dla Hyundai IX35 SUV I odpowiednie rozstawy to 5X114.3 lub 5X120. Równie istotny jest wskaźnik ET. Dla tego modelu odpowiednie wartości ET mieszczą się w przedziale od 35 do 53.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór felg Hyundai, które nie tylko podkreślą wygląd Twojego auta, ale też zapewnią mu odpowiednią stabilność i bezpieczeństwo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru idealnych felg do Twojego Hyundai IX35 SUV I.


Pasujące rozmiary felg do Hyundai IX35 SUV I

pixel