Felgi Hyundai Tucson I (JM) - od 2004

Hyundai Tucson to model, który zdecydowanie przyniósł niezwykły sukces swojemu producentowi. Niezwykle praktyczne nadwozie doskonale odnalazło się wśród coraz większego zapotrzebowania na auta typu SUV.


Historia Hyundaia Tucsona

Szeroka gama felg Aluminiowych do Hyundaia Tucsona. LadneFelgi.pl

Pierwsza generacja Tucsona, została oficjalnie wprowadzona do sprzedaży w 2004r. Auto dzięki swojej niezawodności i praktyczności zyskało wiele odznaczeń wśród czasopism motoryzacyjnych. Tucson zdecydowanie był modelem, który odniósł sukces globalny, gdyż na każdym z kontynentów zyskał przychylność klientów. Do napędzenia auta producent przewidział 2 jednostki benzynowe, których moce wynosiły od 139 do 175KM, a także 3 jednostki diesla o mocach od 111KM do 170KM. Model dostępny był zarówno z napędem na obie osie, jak też w wersji z napędem wyłącznie na przednie koła. Kupcy zdecydowac się mogli zarówno na skrzynię manualną jak i automatyczną, choć ta pierwsza nie była dostępna w wersji 2.7l. Na uwagę zasługuje także fakt, że Hyundai zadbał o bezpieczeństwo pasywne, co zostało potwierdzone 4 gwiazdkowym wynikiem w testach zderzeniowych przeprowadzonych przez EURO NCAP.


Felgi Hyundai Tucson

Na naszej stronie oferujemy wiele wzorów felg aluminiowych pasujących do Hyundaia Tucsona. Przypominamy, że z ofertą mogą się Państwo zapoznać także w naszych sklepach stacjonarnych w Warszawie i Gdańsku. O jakości naszego towaru świadczą certyfikaty ISO.

Na jakie felgi aluminiowe do Hyundai Tucson SUV I najlepiej się zdecydować? Wybierając felgi do tego samochodu, warto wziąć pod uwagę lekkie możliwości terenowe, które Hyundai posiada. Lepszym wyborem mogą się okazać nieco mniejsze felgi, pozwalające na zastosowanie opony o nieco większym profilu, który skutecznie ochroni obręcz w terenie. Do tego modelu polecamy felgi zarówno o klasycznej jak i o nowoczesnej stylistyce. Te pierwsze podkreślą terenowy charakter, te drugie nadadzą całości nieco miejskiego sznytu.

Co równie ważne wszystkie oferowane przez nas felgi Hyundai to produkty najwyższej jakości. Wybierając nowe felgi do Tuscona, konieczne jest zwrócenie szczególnej uwagi na oznaczenia felg. Podstawowe parametry każdej obręczy to: ilość otworów na śruby, rozstaw tych śrub, ET oraz oczywiście średnica i szerokość felgi - a ta w Hyundai Tucson SUV I rozpoczyna się od 6.5”.


Pasujące rozmiary felg do Hyundai Tucson I (2004-)

pixel