4x KOŁA 18 Letnie BMW 3 V E90 E91 E92 E93 Z4 II E89 Continental 225/40 R18
Wspólnie rozwijamy Polską gospodarkę
Możliwość bezpłatnego ubezpieczenia zamówienia - Trusted Shop Protect
Alufelgi posiadają certyfikaty ISO, VIA JWL świadczące o ich wysokiej jakości
Felgi Aluminiowe objęte są 3 letnią gwarancją
Możliwość przyjrzenia się towarom z bliska, bezpośredni kontakt z ekspertem
W zestawie
GOTOWE KOŁA: 4 Felgi Aluminiowe renomowanej firmy RacingLine z nowymi letnimi oponami Continental
Zestaw zawiera:
✅4 x felgi:18x8.5 5x120 ET33 72.6 BK273 SI
➡️https://youtu.be/9Fkf3UOfizc
✅4 x opony: Continental PremiumContact 7 225/40 R18 92Y
➡️Rok produkcji opon: 2025
Dopasowanie kół do aut:
Nie tylko wyważanie, ale diagnoza koła na wyważarce Hunter Road Force Elite
Alufelgi RacingLine
Proces produkcyjny felg RacingLine kończy się cyklem badań i wówczas przeprowadzane są liczne testy. Do obrotu wprowadzane są wyłącznie felgi aluminiowe które przeszły wszystkie niżej wymienione testy: ✅ test rozciągliwości, ✅ test bicia promieniowego i dynamicznego wyważania - przy odchyleniach do 0,6 mm (zalecenia PIMOT-u dopuszczają 0,8 mm), ✅ weryfikacja otworu centrującego - dopuszczalna tolerancja do 0,3 mm, ✅ test odporności na korozję, ✅ wykonywana jest diagnostyka aparatem rentgenowskim integralności struktury oraz braku mikropęknięć, ✅ test szczelności, ✅ ocena powłoki lakierniczej, ✅ badanie wytrzymałości pod obciążeniem. Nasze produkty użytkowane są w autach klasy Premium oraz oferowane przez liczne salony ASO.
Certyfikat ISO/TS 16949
Opony Continental
- Szerokość (225) - jest to szerokość bieżnika podawana w milimetrach.
- Profil (40) - jest to procentowy stosunek wysokości opony względem jej szerokości. W przypadku szerokości 225 (mm) i profilu 40 (%) jego realna wartość wyniesie 90 mm.
Etykieta energetyczna C A 72 dB
Informacja
Parametry techniczne:
Wykończenie idealne na zimę.
4 koła: opony oraz felgi na obu osiach pojazdu posiadają jednakowe parametry.
Rozmiar opon: to oznaczenie rozmiaru opony, w którym np. 225/45 R18:
- 225 - szerokość opony w milimetrach,
- 45 - procentowy wskaźnik profilu, czyli wysokość boku opony stanowi 45% jej szerokości,