4x KOŁA 20 Letnie BMW 2 G42 3 VII G20 G21 G28 4 G22 G23 Falken 225/35 R20
REF: Falken 225/35 R20 + Felgi Y0204 MB 5x112
ID: 313806
Rozmiar
brutto / komplet (4szt.)
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
gwiazdka
prezent
pinezka
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
W zestawie
Montaż i wyważanie kół
1x Usługa montażu, wyważania z testem drogowym.
Opony Falken AZENIS FK520 XL MFS 225/35 R20 90Y
4x Falken AZENIS FK520 XL MFS 225/35 R20 90Y
4x Felgi 20 5x112 m.in. do BMW X3 G01 X4 G02 X7 G07 LCI iX I20 iX3 G08 M-Pakiet - Y0204
1x 20x8.0 5x112 ET27 66.6 Y0204 MB
GOTOWE KOŁA: 4 Felgi Aluminiowe renomowanej firmy RacingLine z nowymi letnimi oponami Falken
Zestaw zawiera:
4 x felgi:20x8.0 5x112 ET27 66.6 Y0204 MB
➡️https://youtube.com/watch?v=nTJWQwY-Mkc?feature=share
4 x opony: Falken AZENIS FK520 XL MFS 225/35 R20 90Y
➡️Rok produkcji opon: 2025
✅ diagnozę koła na wyważarce Hunter Road Force Elite
✅ 4 x dekielki producenta
✅ 4 x pierścienie centrujące (jeżeli są wymagane)
✅ 4 x wentyle chromowane (❌ nie są to czujniki TPMS)
❌ WAŻNE! Zestaw nie zawiera czujników ciśnienia ➡️ czujniki TPMS
❌ WAŻNE! Zestaw nie zawiera śrub/nakrętek ➡️ akcesoria
Dopasowanie kół do aut:
Symulacja rzeczywistych warunków drogowych na wyważarce z testem drogowym Hunter
Nie tylko wyważanie, ale diagnoza koła na wyważarce Hunter Road Force Elite
Alufelgi RacingLine
✅ test rozciągliwości,
✅ test bicia promieniowego i dynamicznego wyważania - przy odchyleniach do 0,6 mm (zalecenia PIMOT-u dopuszczają 0,8 mm),
✅ weryfikacja otworu centrującego - dopuszczalna tolerancja do 0,3 mm,
✅ test odporności na korozję,
✅ test szczelności,
✅ ocena powłoki lakierniczej,
✅ badanie wytrzymałości pod obciążeniem.
Nasze produkty użytkowane są w autach klasy Premium oraz oferowane przez liczne salony ASO.
Certyfikowane felgi od LadneFelgi.pl
Certyfikat ISO/TS 16949
Opony Falken
  • Szerokość (225) - jest to szerokość bieżnika podawana w milimetrach.
Etykieta energetyczna C A 70 dB
Informacja
Parametry techniczne:
Felgi
Model
Falken 225/35 R20 + Felgi Y0204 MB 5x112
Rozmiar felg
20"
Szerokość
8.0"
Rozstaw
5x112
ET
27
Ot. cent.
66.6 BMW
Kolor
MB - POLEROWANE + CZARNY
Certyfikaty
ISO/TS 16949
Technologia Produkcji
Odlew niskociśnieniowy
Wariant (szerokość)
4 koła: opony oraz felgi na obu osiach pojazdu posiadają jednakowe parametry.
4 jednakowe
Gniazda montażowe
stożkowe
Czujniki TPMS
Kompatybilne
Prezentacja produktu na YouTube
Producent Felg
RacingLine
Rodzaj felg
Aluminiowe
Opony
Rozmiar opon: to oznaczenie rozmiaru opony, w którym np. 225/45 R18:
  • 225 - szerokość opony w milimetrach,
  • 45 - procentowy wskaźnik profilu, czyli wysokość boku opony stanowi 45% jej szerokości,