felgi RacingLine

Model: I1139
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5627
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: IN292
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y0102
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Šírka zadného ráfika:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- ET Späť:52
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B2046
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5949
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Šírka zadného ráfika:11.0"
- Rozteč:5x112
- ET:56
- ET Späť:50
- Nosnosť [kg]:950
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: YF5591
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:950
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B5771
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x112
- ET:37
- ET Späť:43
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B5836
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- ET Späť:39
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B5836
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX08F
1 341,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
335,25 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x112
- ET:28
- ET Späť:42
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: Y0207
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:10"
- Šírka zadného ráfika:11.0"
- Rozteč:5x112
- ET:44
- ET Späť:42
- Nosnosť [kg]:950
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Alfa Romeo OE

Model: 50571808
414,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
103,60 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x110
- ET:37
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1058
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX010
1 560,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
390,13 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:1050
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Haxer
V propagácii
743,40 € hrubyNajnižšia cena od 30 dní pred zľavou706,20 € / sada (4 ks) hruby

Model: SSA01
pozadu
sada (4 ks)
hruby
176,55 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- ET Späť:15
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: I5598
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:31
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5478
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- ET Späť:38
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: I5619
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- ET Späť:41
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: H5084
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x130
- ET:50
- ET Späť:45
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









