felgi RacingLine

Model: FBX257
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x120
- ET:15
- ET Späť:20
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: I5598
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5598
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK927
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:7"
- Rozteč:4x100
- ET:24
- Nosnosť [kg]:675
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: L1664
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x110
- ET:33
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 7962F
621,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
155,43 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Šírka zadného ráfika:8.5"
- Rozteč:4x100
- ET:30
- ET Späť:20
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: 7905F
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BY479
719,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
179,83 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:4x100
- ET:20
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: L1664
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x110
- ET:33
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A5908
685,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
171,28 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5185
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:790
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX042
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A8917
1 219,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
304,75 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:10"
- Rozteč:8x165.1
- ET:-18
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 3S1284
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- ET Späť:44
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: FA655
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x139.7
- ET:15
- Nosnosť [kg]:1180
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX162
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:10"
- Šírka zadného ráfika:11.0"
- Rozteč:5x112
- ET:44
- ET Späť:42
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: FBX162
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:10"
- Šírka zadného ráfika:11.0"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- ET Späť:42
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: F138
1 990,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
497,50 € / ks hruby- Priemer diskov:23"
- Šírka:10"
- Šírka zadného ráfika:11.0"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- ET Späť:47
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: MATISSE
662,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
165,60 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: FBX121
648,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
162,13 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x120
- ET:13
- ET Späť:25
- Nosnosť [kg]:720
- Variant (šírka):Zmiešané




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









