felgi RacingLine

Model: F5133
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Šírka zadného ráfika:11.5"
- Rozteč:5x112
- ET:46
- ET Späť:47
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: F5133
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:46
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX203
792,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
198,05 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x139.7
- ET:0
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX317
646,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
161,53 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:8"
- Rozteč:6x139.7
- ET:0
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5845
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:540
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 3S1293
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:46
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX255
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x100
- ET:50
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX010
1 560,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
390,13 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:29
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX373
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x127
- ET:35
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5185
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5170
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B2417
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:15
- Nosnosť [kg]:720
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX372
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x127
- ET:35
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 1308B
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- ET Späť:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B5772
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:51
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 1308B
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- ET Späť:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: 1308B
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 1308B
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- ET Späť:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: 1308B
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5801
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









