felgi RacingLine

Model: FBX132
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:32.5
- Nosnosť [kg]:760
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX132
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- ET Späť:51
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B5318
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Šírka zadného ráfika:11.0"
- Rozteč:5x112
- ET:46
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:950
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B5318
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:46
- Nosnosť [kg]:950
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1618
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:32
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A1915
621,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
155,38 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:8"
- Rozteč:6x139.7
- ET:-10
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: XE136
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:43.5
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0313
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B1048
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:43
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B1154
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x100
- ET:45
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5317
621,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
155,38 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:0
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1283
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x98
- ET:35
- Nosnosť [kg]:515
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1248
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x108
- ET:45
- Nosnosť [kg]:680
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 3S1282
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x100
- ET:39
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YS1180
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX026
712,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
178,00 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x139.7
- ET:12
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX026
888,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
222,20 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x139.7
- ET:-12
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1048
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1416
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- ET Späť:37
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B1416
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









