felgi RacingLine

Model: XE244
974,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
243,65 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:715
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: XE244
974,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
243,65 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9.5"
- Šírka zadného ráfika:11.0"
- Rozteč:5x120
- ET:25
- Nosnosť [kg]:715
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: XE244
974,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
243,65 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:25
- Nosnosť [kg]:715
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: L1354
368,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
92,00 € / ks hruby- Priemer diskov:13"
- Šírka:5.5"
- Rozteč:4x100
- ET:30
- Nosnosť [kg]:500
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1188
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:32.5
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1566
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 3S1293
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:49
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: A1227
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
292,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- ET Späť:37
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: IN292
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YF0443
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5906F
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x108
- ET:32
- Nosnosť [kg]:680
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 3S1067
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x130
- ET:50
- ET Späť:64
- Nosnosť [kg]:1000
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B1110
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:50
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YF0443
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YF5700
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:51
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1566
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:42
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BY479
719,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
179,83 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A5824
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:50
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 3S1080
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:725
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1188
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









