Felgi GMP Italia

Model: CARTESIO
679,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
169,75 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Nosnosť [kg]:600
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: CARTESIO
679,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
169,75 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:600
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: CARTESIO
679,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
169,75 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:600
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: ULTRIVITY
1 721,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
430,25 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: REBEL
1 666,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
416,58 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:19
- Nosnosť [kg]:925
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: ULTRIVITY
1 742,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
435,60 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: REBEL
937,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
234,40 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: REBEL
1 152,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
288,05 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Nosnosť [kg]:925
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MATISSE
779,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
194,88 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: REBEL
1 742,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
435,60 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:19
- Nosnosť [kg]:925
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: STELLAR
1 742,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
435,60 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:50
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: CARTESIO
799,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
199,75 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:650
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: LUNICA
826,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
206,58 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:825
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: ULTRIVITY
2 599,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
649,75 € / ks hruby- Priemer diskov:23"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:18
- Nosnosť [kg]:950
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 196,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
299,03 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Nosnosť [kg]:875
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: TOTALE
998,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,50 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: LUNICA
826,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
206,58 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0517
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:38
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 3S1284
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- ET Späť:44
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: 3S1284
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









