Felgi GMP Italia

Model: TOTALE
1 048,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
262,20 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:43
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: FENDER
1 262,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
315,60 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:775
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: STELLAR
1 742,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
435,60 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:27
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: BERGHEM
954,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
238,53 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: BERGHEM
1 321,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
330,25 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:50
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: BERGHEM
885,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
221,48 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: STELLAR
779,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
194,88 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPARTA
1 339,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
334,88 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: STELLAR
779,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
194,88 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x110
- ET:33
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: QSTAR
1 239,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
309,75 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:34
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 021,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
255,38 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: LUNICA
1 021,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
255,38 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:825
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: ATOM
779,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
194,88 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: STELLAR
1 697,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
424,40 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: ATOM
1 021,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
255,38 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:730
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MATISSE
779,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
194,88 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPECTER
1 231,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
307,80 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:825
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 742,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
435,60 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:925
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MATISSE
662,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
165,60 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x98
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MATISSE
826,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
206,58 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









