felgi RacingLine

Model: BY983
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK936
621,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
155,38 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:10"
- Rozteč:6x139.7
- ET:-44
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5253
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x108
- ET:38
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 1067
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x130
- ET:50
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5601
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0361
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:44
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX035
743,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
185,85 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A5377
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x120
- ET:50
- Nosnosť [kg]:785
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A5017
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:4x108
- ET:30
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: HX035
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX035
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
292,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX035
743,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
185,85 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BY983
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5969
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:42
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y0207
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:46
- Nosnosť [kg]:950
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5400
389,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
97,25 € / ks hruby- Priemer diskov:14"
- Šírka:6"
- Rozteč:4x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:500
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Zľava

Model: B1424
636,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
159,08 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:39
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE221
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9.5"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x112
- ET:32
- ET Späť:43
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: FE221
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:32
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: L1664
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x110
- ET:31
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









