felgi RacingLine

Model: HX035
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK533
512,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
128,00 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x108
- ET:42
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK533
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x108
- ET:42
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5433
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x108
- ET:50
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1566
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1566
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1743
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:6x139.7
- ET:25
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A5499
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5296
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:4x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:530
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5713
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x108
- ET:44
- Nosnosť [kg]:500
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5296
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x100
- ET:37
- Nosnosť [kg]:500
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5514
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:680
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: D1928
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:51
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B5762
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x100
- ET:37
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 3S5979
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:49
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1743
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:6x139.7
- ET:25
- Stredový otvor:106.1
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 3S1034
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:52
- Nosnosť [kg]:770
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX045
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
292,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:705
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y0207
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:34
- Nosnosť [kg]:950
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX08F
809,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
202,38 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:10.5''
- Rozteč:5x112
- ET:42
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









