Felgi Haxer
Tu je bestseller

Model: hx025
792,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
198,10 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: hx025
743,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
185,85 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- ET Späť:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Haxer

Model: HX020
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- ET Späť:15
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B1059
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: XFE55
974,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
243,65 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9.5"
- Šírka zadného ráfika:11.0"
- Rozteč:5x120
- ET:22
- ET Späť:25
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Haxer

Model: HX010
1 365,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
341,40 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:10.5''
- Šírka zadného ráfika:11.5"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- ET Späť:38
- Nosnosť [kg]:1050
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B5167
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: BK998
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- ET Späť:19
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Haxer

Model: HX010
1 341,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
335,25 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:10.5''
- Šírka zadného ráfika:11.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- ET Späť:38
- Nosnosť [kg]:1050
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
Zľava

Model: B1351
853,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
213,35 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:50
- Nosnosť [kg]:875
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5318
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x112
- ET:43
- ET Späť:49
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Haxer

Model: HX036
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:950
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX013
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:5.5"
- Šírka zadného ráfika:7.5"
- Rozteč:3x112
- ET:30
- ET Späť:25
- Nosnosť [kg]:530
- Variant (šírka):Zmiešané
- Veľkosť zadného ráfika:17"
Felgi Haxer

Model: B1449
621,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
155,38 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:5.5"
- Šírka zadného ráfika:7.5"
- Rozteč:3x112
- ET:30
- ET Späť:25
- Nosnosť [kg]:290
- Variant (šírka):Zmiešané
- Veľkosť zadného ráfika:17"
felgi RacingLine

Model: B1383
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:705
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B1416
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: A1025
762,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
190,73 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B1416
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B1416
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1544
889,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
222,45 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:-12
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









