felgi RacingLine

Model: B5769
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9.5"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x112
- ET:37
- ET Späť:43
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
V propagácii

Model: A5602
Bežná cena: 877,30 € hruby732,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 732,90 €183,23 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- ET Späť:45
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: Y0113
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:725
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1059
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX036
1 560,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
390,13 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- ET Späť:38
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B1059
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- ET Späť:38
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: BY479
762,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
190,73 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Haxer

Model: HX036
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
292,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B1026
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:21
- Nosnosť [kg]:735
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B5498
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x112
- ET:37
- ET Späť:43
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: XE182
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:44
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1525
594,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
148,73 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:540
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1415
685,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
171,28 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1059
730,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,68 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5333
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1059
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- ET Späť:38
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B1268
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- ET Späť:50
- Nosnosť [kg]:770
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Haxer

Model: A1227
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
292,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- ET Späť:37
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: A5588
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x112
- ET:27
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: A1025
762,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
190,73 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









