Smitherim

Model: SM10
5 238,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:20"
- Šírka:9.5"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x112
- ET:28
- Spôsob výroby:Forged
- Nosnosť [kg]:760
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: BERGHEM
1 866,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:21"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:54
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: BERGHEM
1 906,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:21"
- Šírka:10"
- Šírka zadného ráfika:11.5"
- Rozteč:5x112
- ET:54
- ET Späť:43
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: A7065
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:745
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK859
621,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
155,38 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:-10
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: IN3625F
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x100
- ET:37
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5801
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x100
- ET:42
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: IN3625F
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:4x100
- ET:37
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5762
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX142
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:36
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YF5758
685,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
171,28 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YF5758
685,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
171,28 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YF5754
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YF5754
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5168
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE182
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:42
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1464
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Haxer

Model: HX046F
743,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
185,85 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YF5729
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:47.5
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YF5729
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:47.5
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









