LadneFelgi.pl

Model: LF270488
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:9811536380
- Značka auta:Citroen
- Model auta:C6
- Roky výroby:10/2016-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF270489
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:9802003680
- Značka auta:Citroen
- Model auta:C6
- Roky výroby:10/2016-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF270490
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5430T4
- Značka auta:Citroen
- Model auta:C6
- Roky výroby:01/2005-12/2013
LadneFelgi.pl

Model: LF270491
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:543093
- Značka auta:Citroen
- Model auta:C6
- Roky výroby:01/2005-12/2013
LadneFelgi.pl

Model: LF270492
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5430T4
- Značka auta:Citroen
- Model auta:C8
- Roky výroby:10/2005-12/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF270493
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:543002
- Značka auta:Citroen
- Model auta:C8
- Roky výroby:01/2002-09/2005
LadneFelgi.pl

Model: LF270494
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:9802003680
- Značka auta:Citroen
- Model auta:C-Cactus
- Roky výroby:07/2014-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF270483
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:543093
- Značka auta:Citroen
- Model auta:C5
- Roky výroby:08/2004-05/2017
LadneFelgi.pl

Model: LF270484
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5430T4
- Značka auta:Citroen
- Model auta:C5
- Roky výroby:08/2004-08/2013
LadneFelgi.pl

Model: LF270485
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:543093
- Značka auta:Citroen
- Model auta:C5
- Roky výroby:08/2004-08/2013
LadneFelgi.pl

Model: LF270486
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:543002
- Značka auta:Citroen
- Model auta:C5
- Roky výroby:12/2000-07/2004
LadneFelgi.pl

Model: LF270487
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:YL02009280
- Značka auta:Citroen
- Model auta:C6
- Roky výroby:04/2019-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF270478
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:9811536380
- Značka auta:Citroen
- Model auta:C5
- Roky výroby:06/2017-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF270479
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:9802003680
- Značka auta:Citroen
- Model auta:C5
- Roky výroby:06/2017-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF270480
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:9811536380
- Značka auta:Citroen
- Model auta:C5
- Roky výroby:09/2013-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF270481
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:9802003680
- Značka auta:Citroen
- Model auta:C5
- Roky výroby:09/2013-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF270482
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5430T4
- Značka auta:Citroen
- Model auta:C5
- Roky výroby:08/2004-05/2017
LadneFelgi.pl

Model: LF270476
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:9802003680
- Značka auta:Citroen
- Model auta:C4L
- Roky výroby:01/2016-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF270477
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5430W0
- Značka auta:Citroen
- Model auta:C4L
- Roky výroby:12/2012-06/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF270470
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:9811536380
- Značka auta:Citroen
- Model auta:C4 Cactus
- Roky výroby:05/2014-04/2021




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









