LadneFelgi.pl

Model: LF268199
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0055422318
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:SLR McLaren
- Roky výroby:01/2004-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF268192
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0035400217
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:SLK Class
- Roky výroby:01/2004-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF268187
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0009054100
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:SLK Class
- Roky výroby:01/2004-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF268188
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0009050030
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:SLK Class
- Roky výroby:01/2004-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF268189
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0009057200
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:SLK Class
- Roky výroby:01/2004-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF268190
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0025408617
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:SLK Class
- Roky výroby:01/2004-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF268191
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0025409017
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:SLK Class
- Roky výroby:01/2004-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF268180
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0009057200
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:SLC Class
- Roky výroby:01/2016-06/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF268181
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0009054100
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:SLC Class
- Roky výroby:01/2016-06/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF268182
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0009050130
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:SLC Class
- Roky výroby:01/2016-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF268183
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0045400217
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:SLK Class
- Roky výroby:01/2007-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268184
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0035400217
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:SLK Class
- Roky výroby:01/2007-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268185
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0025400217
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:SLK Class
- Roky výroby:01/2007-12/2007
LadneFelgi.pl

Model: LF268186
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0025409517
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:SLK Class
- Roky výroby:05/2004-11/2009
LadneFelgi.pl

Model: LF268174
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0008223406
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:SL Class
- Roky výroby:01/2000-04/2005
LadneFelgi.pl

Model: LF268175
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0055422418
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:SL Class
- Roky výroby:01/2000-04/2005
LadneFelgi.pl

Model: LF268176
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0055422318
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:SL Roadster
- Roky výroby:08/2001-06/2005
LadneFelgi.pl

Model: LF268177
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0008223306
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:SL Roadster
- Roky výroby:08/2001-06/2005
LadneFelgi.pl

Model: LF268178
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0009053907
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:SLC Class
- Roky výroby:07/2020-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF268179
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0009050030
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:SLC Class
- Roky výroby:01/2016-06/2020




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









