LadneFelgi.pl

Model: LF267878
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0045429718
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:CLK Class
- Roky výroby:01/2006-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF267867
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0009050130
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:CLA Class
- Roky výroby:01/2015-12/2017
LadneFelgi.pl

Model: LF267868
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0009054100
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:CLC Class
- Roky výroby:01/2008-06/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF267869
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0009058413
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:CLE Class
- Roky výroby:06/2023-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF267870
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0009058706
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:CLE Class
- Roky výroby:01/2022-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF267871
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0009058513
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:CLE Class
- Roky výroby:06/2023-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF267863
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0009050030
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:CLA Class
- Roky výroby:01/2014-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF267864
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0009057200
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:CLA Class
- Roky výroby:12/2012-05/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF267865
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0009054204
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:CLA Class
- Roky výroby:05/2019-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF267866
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0009050130
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:CLA Class
- Roky výroby:01/2019-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF267857
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0009057205
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:CLA Class
- Roky výroby:05/2019-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF267858
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0009050030
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:CLA Class
- Roky výroby:06/2014-04/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF267859
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0009051804
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:CLA Class
- Roky výroby:06/2014-04/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF267860
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0045400217
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:CLA Class
- Roky výroby:01/2014-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF267861
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0035400217
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:CLA Class
- Roky výroby:01/2014-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF267862
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0009051804
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:CLA Class
- Roky výroby:01/2014-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF267850
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0045429818
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:CL Class
- Roky výroby:01/2006-06/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF267851
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0008223306
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:CL Class
- Roky výroby:01/2000-09/2006
LadneFelgi.pl

Model: LF267852
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0055422318
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:CL Class
- Roky výroby:01/1998-12/2006
LadneFelgi.pl

Model: LF267853
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0025407917
- Značka auta:Mercedes
- Model auta:CL Class
- Roky výroby:10/2006-12/2010




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









