LadneFelgi.pl

Model: LF270398
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106876957
- Značka auta:BMW
- Model auta:X5
- Roky výroby:11/2018-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF270399
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:6887140
- Značka auta:BMW
- Model auta:X5
- Roky výroby:11/2018-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF270400
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106887147
- Značka auta:BMW
- Model auta:X5
- Roky výroby:09/2017-03/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF270401
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:6887140
- Značka auta:BMW
- Model auta:X5
- Roky výroby:09/2017-03/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF270402
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106856209
- Značka auta:BMW
- Model auta:X5
- Roky výroby:05/2013-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF270390
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106887147
- Značka auta:BMW
- Model auta:X4
- Roky výroby:03/2017-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF270391
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:6887140
- Značka auta:BMW
- Model auta:X4
- Roky výroby:03/2017-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF270392
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106790054
- Značka auta:BMW
- Model auta:X4
- Roky výroby:01/2014-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF270393
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106798872
- Značka auta:BMW
- Model auta:X4
- Roky výroby:05/2013-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF270394
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106887146
- Značka auta:BMW
- Model auta:X4
- Roky výroby:04/2018-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF270395
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:6887145
- Značka auta:BMW
- Model auta:X4
- Roky výroby:04/2018-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF270396
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106877937
- Značka auta:BMW
- Model auta:X5
- Roky výroby:04/2023-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF270383
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106798872
- Značka auta:BMW
- Model auta:X3
- Roky výroby:04/2014-12/2017
LadneFelgi.pl

Model: LF270384
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106874830
- Značka auta:BMW
- Model auta:X3
- Roky výroby:04/2014-12/2017
LadneFelgi.pl

Model: LF270385
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106790054
- Značka auta:BMW
- Model auta:X3
- Roky výroby:11/2010-03/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF270386
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36236781847
- Značka auta:BMW
- Model auta:X3
- Roky výroby:03/2003-07/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF270387
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36236779490
- Značka auta:BMW
- Model auta:X3
- Roky výroby:03/2003-07/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF270388
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106887146
- Značka auta:BMW
- Model auta:X3
- Roky výroby:01/2017-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF270389
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:6887145
- Značka auta:BMW
- Model auta:X3
- Roky výroby:01/2017-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF270378
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106856209
- Značka auta:BMW
- Model auta:X2
- Roky výroby:01/2016-12/2023




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









