felgi RacingLine
V propagácii

Model: RBK424
Bežná cena: 609,00 € hruby578,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 683,30 €144,65 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Stredový otvor:73.1
- Nosnosť [kg]:1250
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
V propagácii

Model: B5083
Bežná cena: 731,00 € hruby584,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 694,40 €146,23 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x100
- ET:35
- Stredový otvor:57.1
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
V propagácii

Model: H5060
Bežná cena: 877,30 € hruby745,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 745,70 €186,43 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer
V propagácii
743,40 € hrubyNajnižšia cena od 30 dní pred zľavou706,20 € / sada (4 ks) hruby

Model: SSA01
pozadu
sada (4 ks)
hruby
176,55 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- ET Späť:15
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
V propagácii
Zľava

Model: B1268
Bežná cena: 877,30 € hruby760,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 837,10 €190,13 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:36
- ET Späť:43
- Nosnosť [kg]:790
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
V propagácii

Model: A5602
Bežná cena: 877,30 € hruby732,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 732,90 €183,23 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- ET Späť:45
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
V propagácii
Zľava
877,30 € hrubyNajnižšia cena od 30 dní pred zľavou789,60 € / sada (4 ks) hruby

Model: 1067
pozadu
sada (4 ks)
hruby
197,40 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:11.0"
- Rozteč:5x130
- ET:50
- ET Späť:55
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
V propagácii
511,20 € hrubyNajnižšia cena od 30 dní pred zľavou485,70 € / sada (4 ks) hruby

Model: B5296
pozadu
sada (4 ks)
hruby
121,43 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:500
- Variant (šírka):4 identické
- 1
- 2




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









