felgi RacingLine

Model: 3S1277
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:43
- Nosnosť [kg]:790
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX035
621,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
155,38 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX170
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: FURIOSA
1 824,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
456,10 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x130
- ET:46
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: QSTAR
826,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
206,58 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: REBEL
1 099,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,88 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: CARTESIO
1 047,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
261,95 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: CARTESIO
1 047,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
261,95 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:43
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 806,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
451,70 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Nosnosť [kg]:875
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: REBEL
1 060,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
265,13 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MENTOR
721,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
180,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: QSTAR
885,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
221,48 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: FENDER
943,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
235,85 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:43
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: STELLAR
921,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
230,25 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: TOTALE
2 510,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
627,55 € / ks hruby- Priemer diskov:23"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:18
- Nosnosť [kg]:1100
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MENTOR
826,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
206,58 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x100
- ET:38
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MENTOR
921,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
230,25 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MENTOR
1 021,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
255,38 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: FENDER
1 262,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
315,60 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:775
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: ULTRIVITY
901,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
225,38 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









