felgi RacingLine

Model: XE351
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX036
633,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
158,48 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x100
- ET:38
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK575
365,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
91,40 € / ks hruby- Priemer diskov:13"
- Šírka:5.5"
- Rozteč:4x100
- ET:35
- Nosnosť [kg]:500
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B5340
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6"
- Rozteč:5x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H5060
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:31
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: SK516
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:675
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: SK516
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:675
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE181
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5213
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:34
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE181
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5493
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:34
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: I5493
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:32
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX035
792,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
198,10 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5131
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE115
1 072,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
268,23 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x130
- ET:35
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE115
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x130
- ET:35
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5131
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:860
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: XE351
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK690
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:39
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: XFE30
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









