felgi RacingLine

Model: 7961F
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:4x100
- ET:30
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H3317F
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:49
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 1308B
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 1308B
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5637
794,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
198,73 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:48
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 1308B
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 1308B
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX298
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: F7826
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x100
- ET:40
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0257
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0257
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A1025
719,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
179,83 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:4x100
- ET:25
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I2102
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x100
- ET:37
- Nosnosť [kg]:500
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1566
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x100
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1566
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX298
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1110
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0257
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x100
- ET:42
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: L1664
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x110
- ET:33
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: HX042
743,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
185,85 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









