felgi RacingLine

Model: BK273
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- ET Späť:39
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: BK273
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- ET Späť:41
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: BK273
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x120
- ET:25
- ET Späť:41
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: BK273
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- ET Späť:39
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: BK273
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:25
- ET Späť:39
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B1058
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: BK663
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- ET Späť:38
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: A5385
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: BY983
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- ET Späť:38
- Nosnosť [kg]:725
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: A7065
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- ET Späť:44
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B1258
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:43
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5333
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:41
- Nosnosť [kg]:860
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1048
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:48
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1048
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
Tu je bestseller
Imunita

Model: BK086
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:24
- Nosnosť [kg]:785
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK273
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:14
- ET Späť:20
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: BK273
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:14
- ET Späť:20
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: A1020
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- ET Späť:54
- Nosnosť [kg]:675
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: H5249
726,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
181,65 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: H0324
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:10"
- Šírka zadného ráfika:11.0"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- ET Späť:37
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):Zmiešané




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









