felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: Y1274
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:32
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0405
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- ET Späť:38
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: I0410
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H3071F
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- ET Späť:44
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B1048
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:36
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: I5660
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x110
- ET:31
- ET Späť:41
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: I0294
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- ET Späť:37
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: I0384
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:27
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1154
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x100
- ET:45
- Nosnosť [kg]:675
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A1025
719,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
179,83 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:34
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: IN292
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:45
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1274
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1274
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:32
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1274
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:32
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1110
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:500
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1258
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:51
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1256
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x108
- ET:32
- Nosnosť [kg]:560
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: I5580
1 141,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
285,25 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:10"
- Šírka zadného ráfika:11.0"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- ET Späť:43
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: BK1155
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x100
- ET:40
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1242
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









