felgi RacingLine

Model: B5845
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:540
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX255
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x100
- ET:50
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: F7826
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x100
- ET:40
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0257
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1566
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0257
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x100
- ET:42
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK952
568,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
142,00 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x100
- ET:45
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A1407
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:725
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: CARTESIO
799,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
199,75 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x100
- ET:35
- Nosnosť [kg]:550
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MENTOR
721,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
180,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x100
- ET:35
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX254
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x100
- ET:39
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5801
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x100
- ET:39
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5805
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x100
- ET:45
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 3S5997
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x100
- ET:42
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5253
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x100
- ET:38
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1144
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x100
- ET:50
- Nosnosť [kg]:725
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5772
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x100
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5772
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x100
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1113
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x100
- ET:51
- Nosnosť [kg]:540
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5943
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x100
- ET:51
- Nosnosť [kg]:540
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









