felgi RacingLine

Model: B5952
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B5287
594,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
148,73 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5852
648,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
162,13 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B5801
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B5852
648,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
162,13 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1058
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1058
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BY479
719,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
179,83 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Šírka zadného ráfika:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B1048
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: hx025
621,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
155,38 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Zľava

Model: BK632
707,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
176,78 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x112
- ET:33
- ET Späť:30
- Nosnosť [kg]:675
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B1525
594,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
148,73 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:540
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BY479
719,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
179,83 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: B5772
608,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: B5909
608,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: B5909
608,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: IN3518F
623,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:48
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: FBX142
608,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:42
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: FBX142
608,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: B1571
608,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









