felgi RacingLine

Model: HE750
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:34
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B2417
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:15
- Nosnosť [kg]:720
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 7813F
719,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
179,83 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: XE244
719,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
179,83 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- ET Späť:25
- Nosnosť [kg]:715
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: A1025
719,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
179,83 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x120
- ET:15
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A1025
719,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
179,83 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x120
- ET:34
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 7813F
719,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
179,83 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: SSA03
633,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
158,48 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: SSA03
633,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
158,48 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BY479
719,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
179,83 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BY479
719,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
179,83 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0294
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x120
- ET:34
- Nosnosť [kg]:715
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0294
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x120
- ET:34
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX035
633,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
158,48 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x120
- ET:34
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BY479
719,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
179,83 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Šírka zadného ráfika:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
Zľava

Model: A5913
594,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
148,53 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:860
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: A5913
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:860
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Imunita

Model: 7307F
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- ET Späť:15
- Nosnosť [kg]:770
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
Imunita

Model: 7307F
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:770
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 7307F
621,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
155,43 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- ET Späť:15
- Nosnosť [kg]:770
- Variant (šírka):Zmiešané




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









